Sandra Kubicka ma nowy kolor włosów. Jej metamorfoza trwała aż dziesięć godzin. Reakcje internautów mówią wszystko

Sandra Kubicka odwiedziła ulubioną fryzjerkę. W salonie spędziła aż dziesięć godzin, jednak dla takich efektów było warto!

Sandra Kubicka od lat relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Na jej profilu możemy znaleźć zdjęcia z luksusowego i ogromnego domu, a także fotki bez filtrów i makijażu. Tym razem postanowiła pochwalić się efektem wielogodzinnej metamorfozy. Wyszło naprawdę pięknie.

królowa z rodziną, Meghan Markle, książę Harry"Pożar" w pałacu. Królowa wstrzymuje wydanie oświadczenia, Karol i William wstrząśnięci

Sandra Kubicka ma nowy kolor włosów. Jej metamorfoza trwała aż dziesięć godzin. Reakcje internautów mówią wszystko

Modelka wybrała się do swojego ulubionego salonu, aby nieco odświeżyć fryzurę. Z opisu zdjęć dowiadujemy się, że cały zabieg trwał aż dziesięć godzin. Czemu tak długo? Kubicka zdecydowała się nie tylko na nowy kolor, ale także doczepione pasma włosów. Efekt końcowy bardzo ją zadowolił. Na jej profilu pojawiło się kilka fotek, na których Sandra prezentuje fryzurę.

No i co sądzimy?! Zajęło nam to 10 godzin, bo @sandra_kpodonou jest perfekcjonistką i robiła od nowa cała moją koronę, potem po kolei doczepy różnych odcieni, aby stworzył się balejaż. Włosy 100 proc. naturalne syberyjskie. Zostawiłyśmy dużo blondu, bo Sandra mnie zna i powiedziała, że za tydzień zadzwonię, że czuję się smutna... Czuję się jak milion dolców! - napisała zachwycona.
Zobacz wideo Sandra Kubicka z nową fryzurą

W kolejnym poście modelka nawiązała do Dnia Kobiet, a na opublikowanych zdjęciach widać dokładnie, jak prezentują się jej włosy.

Kocham być kobietą...
 

Księżna KatePierwszy wywiad Kate po emisji rozmowy Meghan Markle z Oprah Winfrey. Promieniała

A co o tej zmianie sądzą internauci? Są zachwyceni! Pod postami pojawiła się lawina komplementów.

Obłęd.
Łaaaaał.
Wyglądasz bosko - brzmią niektóre z komentarzy.

Trudno się z nimi nie zgodzić. Sandra Kubicka promienieje!