Ida Nowakowska pokazała kuchnię. Jest nowocześnie i jasno. Zdradziła też, jak mąż przygotowuje się do narodzin dziecka

Ida Nowakowska z "Pytania na śniadanie" w TVP bardzo rzadko dzieli się z fanami domowymi ujęciami. Tym razem zrobiła wyjątek - zobaczyliśmy fragment jej kuchni. Opowiedziała też o tym, jakie nawyki żywieniowe chciałaby wpoić swojemu dziecku.

Ida Nowakowska na Instagramie zorganizowała krótką pogadankę dla fanów, podczas której mogliśmy przyjrzeć się, jak jest urządzona jej kuchnia. Prezenterka z "Pytania na śniadanie" w TVP postawiła na bardzo jasne wnętrze. Widać też, jak wyglądają jej codzienne chwile z mężem, którego ostatnio częściej możemy oglądać u boku Idy na ściankach podczas wielkich wyjść.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ida Nowakowska o ciążowych zachciankachIda Nowakowska zdradza, co jest jej największą "zachcianką" w ciąży

Ida Nowakowska pokazała kuchnię 

Gwiazda TVP Ida Nowakowska przez kilka miesięcy ukrywała ciążowy brzuszek. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała w styczniu podczas programu na żywo i od tego czasu zainteresowanie jej osobą utrzymuje się na podobnym poziomie. Jest w końcu jedną z głównych twarzy stacji - prowadzi kilka programów m.in. "Dance Dance Dance" i "Pytanie na śniadanie". Mimo że o tym, co dzieje się u Idy mówi się zazwyczaj w kontekście jej pracy, tym razem prezenterka zdradziła nieco więcej i pokazała momenty ze swojego prywatnego życia. W opublikowanym nagraniu widać, jak jej mąż szykuje kolację - przyznała, że przyszły tata przygotowuje się do narodzin ich pierwszego dziecka. Próbuje nowych przepisów, które przydadzą mu się, gdy maluch pojawi się na świecie.

InstaStory Idy NowakowskiejInstaStory Idy Nowakowskiej instagram.com@idavictoria

Zamówił taką książeczkę, ponieważ powiedział, że nie chce, żeby dzidziuś niezdrowo się odżywiał i że będzie gotował dla niego takie puree - zdradziła Nowakowska.

Ida Nowakowska pokazała również, jak jej mąż szykuje pizzę. Prezenterka z kolei wybiera dla siebie nieco zdrowsze dania.

InstaStory Idy NowakowskiejInstaStory Idy Nowakowskiej instagram.com@idavictoria

Na nagraniu opublikowanym w sieci możemy pierwszy zobaczyć, jak wygląda kuchnia Idy. Widać, że we wnętrzu dominują jasne kolory - Nowakowska ma białe fronty i kilka elementów z drewna, do tego przestrzeń nad blatem kuchennym wyłożono na ścianach kamieniem przypominającym marmur. Takie połączenie bardzo chętnie pojawia się we wnętrzach domów gwiazd - jest nowoczesne i praktyczne. Podobnie urządziła się m.in. Marta Wierzbicka, biel króluje też u Pazurów.

InstaStory Idy NowakowskiejInstaStory Idy Nowakowskiej instagram.com@idavictoria

Agnieszka WłodarczykWłodarczyk prezentuje ciążowe krągłości na tle stylowej kuchni. Mistrzostwo!

Zobacz też: Anna i Robert Lewandowscy w końcu pokazali serce domu. Kuchnia pary jest jasna i przestronna

Więcej o: