Księżna Kate po emisji wywiadu Meghan i Harry'ego udawała, że wszystko jest w porządku. Później przyłapali ją paparazzi

Paparazzi przyłapali księżną Kate podczas podróży autem - humor chyba nie dopisywał. Zupełnie inaczej było kilka godzin wcześniej podczas wideorozmowy z okazji Dnia Kobiet. Udawała, że wszystko jest w porządku?

Meghan Markle wyznała w rozmowie z Oprah Winfrey, że tuż przed ślubem w maju 2018 roku księżna Kate doprowadziła ją do płaczu. Żona przyszłego króla nie odniosła się jeszcze do tych słów, ale jej poniedziałkowe reakcje są bardzo dwuznaczne. Najpierw promieniała w wiosennej stylizacji, a później... Sami zresztą zobaczcie to zdjęcie.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Jak księżna Kate zareagowała na wywiad Meghan Markle u Oprah Winfrey?

Rzecznik prasowy pałacu oraz królowa biją się z myślami, czy i w jaki sposób publikować oświadczenie w związku z kontrowersyjnym wywiadem Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey. Brytyjskie tabloidy wprost piszą o "bombie", jaką skierował w stronę rodziny wnuk monarchini. Publicznie od niedzieli pokazała się jedynie księżna Kate, która najpierw wzięła udział w internetowej rozmowie z okazji Dnia Kobiet, po czym została przyłapana przez paparazzi na ulicach Londynu. W pierwszej połowie dnia wyglądała znakomicie i świetnie grała, dając do zrozumienia, że wcale nie przejęła się występem szwagierki.

Księżna KateKsiężna Kate screen

W drugiej połowie dnia epatowała z kolei zupełnie innymi emocjami - była zamyślona i smutna. Wzrok wskazuje też na delikatnie rozdrażnienie, które nie dziwi - w końcu żona brata jej męża skrytykowała ją w wywiadzie, mówiąc, że to przez nią rozpłakała się na kilka dni przed ślubem.

Księżna KateKsiężna Kate FORUM

Myślicie, że panie porozmawiają jeszcze od serca i wyjaśnią sobie wszelkie niesnaski? W końcu tabloidy podają, że Kate chciałaby nieco ocieplić swoje relacje ze szwagierką przez wzgląd na dzieci, które tęsknią za wujkiem i Archiem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.