Karolina Ferenstein-Kraśko schudła siedem kg. Porównuje swoje zdjęcia: Tym razem dam radę

Karolina Ferenstein-Kraśko pochwaliła się kolażem zdjęć, na których widać, jak zmieniła się jej sylwetka. Metamorfoza jest imponująca.

Karolina Ferenstein-Kraśko jest niezwykle piękną i naturalną kobietą. Żona dziennikarza cieszy się też fantastyczną figurą, jednak jak sama przyznała - postanowiła jeszcze nad nią popracować. Teraz była uczestniczka show "Agent - Gwiazdy" pokazała pierwsze efekty metamorfozy.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr KraśkoFerenstein-Kraśko pozuje w skąpym stroju kąpielowym, jej mąż komentuje "z pieprzykiem"

Karolina Ferenstein-Kraśko chwali się figurą 

Karolina Ferenstein-Kraśko wyznała, że już jakiś czas temu zaczęła metamorfozę. Teraz widać jej efekty. My jesteśmy pod wrażeniem, mimo że sama Ferenstein-Kraśko twierdzi, że póki co efekty spektakularnymi jeszcze nie można nazwać. By jednak pokazać, jak zmieniało się jej ciało, pokusiła się o kolaż.

Tak na dzień kobiet -siedem kg!  - pochwaliła się Ferenstein-Kraśko. 

A później przyznała:

A tak na poważnie, robię to tylko dla siebie i tym razem dam radę.  Wiem, że to nie jest jeszcze spektakularna metamorfoza, ale ja już czuje się lepiej! - cieszyła się. 
 

Piotr KraśkoPiotr Kraśko pochwalił się zdjęciem syna

Karolina Ferenstein-Kraśko mówi o swoich kompleksach 

Choć trudno w to uwierzyć, Karolina Ferenstein-Kraśko mierzy się z kompleksami. Żona dziennikarza przyznała, że stara się nie publikować fotografii, na których widać całą jej sylwetkę, zwłaszcza wtedy, kiedy ma na sobie dopasowany strój jeździecki. 

Strój jeździecki nie wybacza nadprogramowych kilogramów, a ja właśnie dlatego tak rzadko Wam pokazuję swoją całą sylwetkę, bo uważam, że moja słabsza forma zaburza ten piękny obraz, jakim jest jeździec w siodle! - napisała. 

Karolina Ferenstein-Kraśko ma jednak zdrowe podejście do swojego ciała. Wie, że organizm potrzebuje czasu, by przystosować się do zmian i innego trybu życia. 

Więcej o: