Meghan Markle kłamała w wywiadzie u Oprah? Ekspert nie ma wątpliwości. "Zagrała według sprytnego scenariusza" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Marek Rybarczyk w rozmowie z Plotkem odniósł się do głośnego wywiadu Meghan i Harry'ego. Autor wielu książek o brytyjskiej rodzinie królewskiej nie zostawia suchej nitki na żonie księcia.

Za nami dwugodzinny, długo wyczekiwany wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle. Podczas rozmowy ze strony Meghan padło wiele gorzkich słów pod adresem rodziny królewskiej. Oskarżenia o rasizm, podsycanie plotek na jej temat, czy złe traktowanie to jedynie wierzchołek góry lodowej. Marek Rybarczyk, autor książki "Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów", w rozmowie z Plotkiem opowiedział o swoich wrażeniach po wywiadzie.

Meghan Markle podczas wywiadu u Oprah Winfrey: Jest całkiem niezłą aktorką

Słowa, które padały z ust Meghan podczas wywiadu, dla wielu z pewnością były szokujące, a jej postawa odważna i autentyczna. Nie każdy jednak podziela takie zdanie.

Meghan jest całkiem niezłą aktorką! Trudno się oprzeć wrażeniu, że duża część jej dwugodzinnej rozmowy w sieci CBS była "zagrana" według sprytnego scenariusza - komentuje Rybarczyk.

Wiele osób porównywało wywiad Meghan Markle do tego, którego wiele lat temu udzieliła księżna Diana w "Panoramie". Marek Rybarczyk nie do końca podziela taką opinię. Uważa, że Meghan jest mniej autentyczna i znacznie bardziej manipuluje całą sytuacją.

Meghan miała ambicję, żeby zostać kopią Diany, nową królową ludzkich serc, jednak szybko się przekonała, jakie to trudne i jak wielu wymaga wyrzeczeń. Diana w wywiadzie dla BBC płakała wiarygodnie, a Meghan ocierała nieco teatralną łzę. Ona przecież nie jest Dianą - jest starsza i o wiele bardziej doświadczona. To aktorka i sprytna bizneswoman - mówi w rozmowie z Plotkiem Marek Rybarczyk.

Dziennikarz podważa również rasistowskie zarzuty Meghan wobec monarchii. Przypomina, że sama królowa Elżbieta II uznawała, że jej kolor skóry jest atutem dla rodziny królewskiej w XXI wieku.

Meghan była szansą dla Windsorów na modernizację. Sama królowa podkreślała, że jej kolor skóry jest atutem w czasach, gdy monarchia chce i musi otwierać się współczesne wartości i realia. Królowa powitała ją z otwartymi rękami. Spędziła z nią rekordowo dużo czasu - przyznaje Rybarczyk.

Niedługo zbliżają się setne urodziny księcia Filipa. Marek Rybarczyk przewiduje, że jeśli pojawi się na nich książę Harry, może zostać wygwizdany.

Mimo że cios ze strony Harry’ego zbiegł się w czasie z chorobą księcia Filipa i 95. urodzinami królowej, to monarchia to przetrwa. Książę Harry był jej ulubionym wnukiem. Z pewnością bardzo ją zawiódł - dodaje.

Więcej o relacjach panujących w rodzinie królewskiej przeczytacie w książce Marka Rybarczyka "Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów". W księgarniach od 17 marca.

'Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów''Elżbieta, Filip, Diana i Meghan. Zmierzch świata Windsorów' mat. prasowe

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.