Małgorzata Kożuchowska tak kończy weekend. "Hyc do łózia!". My za to patrzymy na sypialnię

Małgorzata Kożuchowska zakończyła weekend z przytupem. Gwiazda "rzuca się" na łóżko w balowej sukni i przy okazji pokazuje, jak wyglądają pomieszczenia, w którym się znalazła. Jest bardzo elegancko. Ale czy to na pewno jej pokój?

Małgorzata Kożuchowska należy do tych gwiazd, które raczej starają się chronić swoją prywatność. Jednak na Instagramie uchyla czasem rąbka tajemnicy i pokazuje, jak mieszka. Aktorka od kilku lat ma dom w podwarszawskim Konstancinie. Jej ostatnie zdjęcie z sypialni zaciekawiło internautów, bo takich luksusów chyba się nie spodziewali. 

Meghan MarklePałac odebrał Meghan paszport, gdy dołączyła do rodziny królewskiej! Nie tylko to

Zobacz wideo Małgorzata Kożuchowska pokazała charakteryzację z "Alicji w Krainie Czarów"

Małgorzata Kożuchowska na zdjęciu z sypialni

Na Instagramie aktorki pojawiło się krótkie wideo, na który widzimy, jak kładzie się do ogromnego łóżka. Po podpisie pod zdjęciem większość internautów była pewna, że właśnie tak wygląda sypialnia w domu gwiazdy. Jest tam spore łóżko, drewniane szafy, cyklinowane podłogi i wiele bardzo szykownych dodatków.

Koniec weekendu! Wypoczęli? Nabrali sił? To hyc do łózia! - napisała.
 

Jednak po uważnym przyjrzeniu się zauważyliśmy, że sypialnia na zdjęciu różni się trochę od wystroju wnętrz w domu aktorki. Małgorzata Kożuchowska od kilku lat mieszka w domu pod Warszawą. Na jej profilu znalazło się parę zdjęć pokazujących wnętrza i wiemy, że dominują jasne kolory i nowoczesne dodatki. Jest przytulnie, minimalistycznie i bardzo stylowo. Ponadto w domu gwiazdy znajdują się wygodne kanapy w ulubionych kolorach Kożuchowskiej. Głównie zajmowane są przez ukochane psy.

A klasyczny i elegancki styl pokoju w ostatnim poście zdecydowanie nie pasuje do pozostałych pomieszczeń. Zatem albo krótkie wideo zostało wykonane  w hotel, albo po prostu Kożuchowska zaszalała i zdecydowała się na sypialnie w całkowicie innej odsłonie. 

A wy co myślicie?

Meghan Markle, królowa Elżbieta IIRasizm w rodzinie królewskiej. Bali się o kolor skóry Archiego. "Jak to będzie wyglądać?!"