Dawno niewidziany Archie na nowym wideo. Teraz łatwo zgadnąć, do kogo jest bardziej podobny

Meghan Markle podczas wywiadu u Oprah Winfrey zdradziła wiele tajemnic i faktów z życia rodziny królewskiej. W trakcie rozmowy został też wyemitowany krótki filmik z Archiem, dzięki któremu mogliśmy podejrzeć, jak chłopiec dziś wygląda.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey to jedno z największych wydarzeń medialnych pierwszego kwartału 2021. W końcu para zdecydowała się podać przyczyny odejścia z brytyjskiej rodziny królewskiej i wyjawić dotąd nieznane fakty. Podczas ponad godzinnej rozmowy wielokrotnie przewinął się wątek ich syna, Archiego. W pewnym momencie wyemitowano wideo, na którym chłopiec bawił się z rodzicami. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Archie na wideo podczas wywiadu u Oprah Winfrey

Archie Harrison przyszedł na świat dokładnie 6 maja 2019 roku. Meghan od początku niezbyt chętnie pokazywała syna, a fani rodziny królewskiej próbowali śledzić rozwój syna księcia dzięki zdjęciom paparazzi. Później małego Archiego widzieliśmy jesienią 2019 roku na zdjęciu z Harrym, kiedy rodzina mieszkała już w Kanadzie. Po tym, jak Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się zrezygnować z pełnienia obowiązków rodziny królewskiej (co wydarzyło się na początku 2020 roku), rosnącego chłopca widywaliśmy już bardzo rzadko (ostatni raz w grudniu 2020).

Nic więc dziwnego, że krótkie wideo, które pojawiło się podczas wywiadu, tak zaciekawiło widzów. Widzimy na nim Archiego, który jest z rodzicami na plaży. Chłopiec już bawi się, biega i bardzo się zmienił. Co więcej, zdecydowanie przypomina mamę.

Ten rok był szalony dla wszystkich, ale mieć miejsce na świeżym powietrzu, gdzie mogę chodzić na spacery z Archiem, rodziną i psami to coś nieocenionego - powiedział Harry.

Meghan wyznała, że gdy była w ciąży z Archiem, Harry miał rozmowę z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej o... kolorze skóry chłopca. Ponoć rodzina Harry'ego obawiała się, że chłopiec może by zbyt ciemny, jak na standardy do jakich przyzwyczajono się w ostatnich dziesięcioleciach. Choć słowa byłej księżnej były naprawdę mocne, o rasizmie w rodzinie królewskiej mówiono już od dawna. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.