CBS zapłaciło miliony za prawo do wywiadu Oprah Winfrey. Ile dostaną Meghan Markle i książę Harry?

Rozmowę Meghan Markle i księcia Harry'ego z Oprah Winfrey pokaże w niedzielę CBS. Poznaliśmy kwotę, którą zapłaciła stacja, by móc wyemitować wywiad jako pierwsza.

Wywiad Meghan Markle i księcia Harry'ego zostanie wyemitowany w niedzielę. Komercyjna stacja CBS miała zapłacić pokaźną sumę za możliwość udostępnienia rozmowy z Oprah Winfrey w telewizji. "The Wall Street Journal" podał przedział ogromnej kwoty. 

Książę Filip, Meghan Markle i książę HarryKsiążę Filip w szpitalu. Książę Harry i Meghan Markle zastanawiają się, co robić

CBS zapłaciło miliony za wywiad z Meghan Markle i księciem Harrym 

Meghan Markle i książę Harry wzięli udział w rozmowie z Oprah Winfrey. Na podstawie zapowiedzi wywiadu można wnioskować, że tematyka będzie obejmowała wszystko - od pierwszych chwil w rodzinie królewskiej, przez małżeństwo, rodzicielstwo, działalność filantropijną aż po presję opinii publicznej, z jaką para musi się zmagać na co dzień.

Zobacz też: Meghan Markle nie boi się konsekwencji i uderza w rodzinę królewską u Winfrey. "Utrwalali kłamstwa na nasz temat"

Serwis "The Wall Street Journal" poinformował, że amerykańska CBS zapłaciła za udostępnienie wywiadu na swoim kanale od siedmiu do dziewięciu milionów dolarów. W ramach umowy pomiędzy stacją a Winfrey's Harpo Productions sieć uzyskała również prawa do licencjonowania programu za granicą. W poniedziałek zobaczymy go m.in. w ITV w Wielkiej Brytanii i w TVN24 w Polsce. 

Książę Harry i Meghan MarkleMeghan pamiętała o Dianie podczas wywiadu u Oprah. Ma po niej piękną pamiątkę

Doniesienia dotyczące kwoty, jaką miało zapłacić CBS za emisję, nie zostały jednak potwierdzone przez żadne źródło mimo prośby o komentarz w tej sprawie. Wiadomo jednak na pewno, że Meghan Markle i książę Harry nie otrzymali żadnego wynagrodzenia za udział. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje