"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Skrzynecka odpowiada na atak Bartka Kasprzykowskiego. "Jaka klasa, takie komentarze"

Afery medialnej między Katarzyną Skrzynecką a Bartkiem Kasprzykowskim ciąg dalszy. Teraz do ataku kolegi odniosła się jurorka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Nikt chyba nie spodziewał się, że pierwszy odcinek programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wzbudzi takie emocje i przyczyni się do medialnej awantury wśród gwiazd. Wszystko zaczęło się od oceny Katarzyny Skrzyneckiej, która (w pozytywnych słowach) skomentowała występ Tamary Arciuch. Jednak mąż aktorki Bartek Kasprzykowski nie był zachwycony słowami jurorki. Teraz na jego atak odpowiedziała sama zainteresowana.

Anna GermanNazwali jej imieniem asteroidę. German miała ciekawe i tragiczne życie

Zobacz wideo Magda Narożna zachwycona talentem córki: Ma lepszy głos niż ja

Katarzyna Skrzynecka odpowiada Bartkowi Kasprzykowskiego

Przypomnijmy, że Bartek Kasprzykowski po emisji odcinka programu skomentował zdjęcie Tamary Arciuch.

Byłaś NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA - pisał. 
 

Wiadomo było, że chodziło o notę, jaką dała Skrzynecka Arciuch. Jurorka występ aktorki, która wcielała się w postać Anny German, oceniła tylko na cztery punkty.

Niedługo trzeba było czekać, aż Katarzyna Skrzynecka odpowiedziała koledze z branży. Podobnie jak on zamieściła post na Instagramie. W długim oświadczeniu zapewniła internautów, że nie zamierza szykować się na żadną "aferę".

Żadnych ripost nie będzie. [...] Daleka jestem od tego poziomu. Każdy ma swoją KLASĘ - napisała.
 

Jednak to w odpowiedziach na komentarze zdecydowała się napisać nieco więcej.

Nigdy nie subskrybowałam i nie czytuję ani profilu Bartka, ani komentarzy. Jaka klasa człowieka i jaka doza zawodowych zawiści wobec wielu, naprawdę wielu kolegów - takie komentarze. Kto zna z pracy, ten wie - napisała, odpowiadając na pytania o post Kasprzykowskiego.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Piotr Gąsowski staje w obronie Katarzyny Skrzyneckiej 

Warto dodać, że w obronie Katarzyny Skrzyneckiej stanął także prowadzący program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Piotr Gąsowski. Prezenter przyznał, że nie mógł uwierzyć w zachowanie kolegi.

Nie wierzę, że to napisałeś o Katarzynie Skrzyneckiej... Tak! Tamara była wspaniała, jestem jej fanem, ale to nie ma nic wspólnego z tym, co ze zdumieniem tu przeczytałem. Ty, jako osoba, która z programem była tak bardzo związana, siedziałeś obok Kasi, wiesz, jak trudno jest oceniać kolegów, nawet jeśli to jest tylko zabawa. Wiedząc to wszystko, piszesz o "odświeżaniu" jurorskiego grona?! I to w publicznym poście?! Bartek, serio?! Przykre to jest...

Piotr GąsowskiPiotr Gąsowski Piotr Gąsowski - Instagram

A wy co uważacie o tej sytuacji?