Rozalia Mancewicz urodziła! Pokazała zdjęcie dziecka i zdradziła jego imię. "Sama słodycz"

Rozalia Mancewicz urodziła. Zdjęciem z maleństwem pochwaliła się na Instagramie.

Rozalia Mancewicz, zwyciężczyni Miss Polonia 2010, powitała na świecie swoje drugie dziecko. Piękność opublikowała uroczą fotografię, na której widać jej małą córeczkę. 

Rozalia Mancewicz urodziła

Rozalia Mancewicz pochwaliła się naturalnym i uroczym kadrem ze szpitala, na którym widać, jak tuli swoją drugą pociechę. Modelka zdradziła też, że wybrała dla córki tradycyjne i piękne imię - Zofia. Młoda mama opatrzyła fotografię lakonicznym, acz wymownym podpisem. 

Cześć świecie, poznajcie naszą małą dziewczynkę Zosię. 
 

Więcej informacji na temat małej Zosi pojawiło się na InstaStories modelki. Mancewicz przyznała, że ona i Zosia czują się dobrze, a dziewczynka jest zdrowa. Miss podziękowała też za wszystkie gratulacje, a te posypały się pod instagramowym wpisem. Na Zosię i jej piękną mamę w domu z niecierpliwością wyczekuje nie tylko dumny tata, ale też mały Henio, który już od dawna czekał na dzień, w którym powita swoją młodsza siostrę.

Rozalia Macewicz spodziewa się drugiego dzieckaRozalia Mancewicz pokazała uroczy moment. "Henio odlicza dni do przywitania siostrzyczki"

Rozalia MancewiczRozalia Mancewicz z mężem i synem w świątecznej sesji zdjęciowej. Mały Henio nie był zadowolony

Rozalia Mancewicz urodziła, a fani gratulują

Pod wpisem modelki pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci zachwycają się Zosią i pięknym kadrem 9więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii, w górnej części artykuł). 

OMG, jaka słodycz. 
Zdrówka dla was obu!
Gratuluję! Piękne obie. 

My również przyłączamy się do tych słów i życzymy nie tylko zdrowia, ale też dużo spokoju!

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Potocka została babcią! Córka Grzegorza Ciechowskiego urodziła w USA syna

POLECAMY: Joanna Kulig po raz pierwszy pokazała dziecko. Jej syn ma już prawie dwa lata. Po znanej mamie odziedziczył jedną rzecz

Więcej o: