"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skrzynecka ocenia Arciuch. Oburzony Kasprzykowski o jury: Może czas odświeżyć to grono

Rozpoczęłą się 14. edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Odcinek otworzyła Tamara Arciuch, występując jako Anna German. Oceny jury nie przypadły do gustu mężowi Tamary - Bartkowi Kasprzykowskiemu.

Za nami pierwszy odcinek 14. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Na scenie Polsatu zaprezentowali się m.in. Magdalena Narożna jako Piotr Cugowski, Anna-Maria Sieklucka w roli Lany Del Rey, Maja Hyży jako Bill Withers czy zwycięzca odcinka Paweł Góral w postaci Violetty Villas. Odcinek otworzyła Tamara Arciuch w roli Anny German. Choć wydaje się, że aktorka zebrała dobre noty, to ocena jej występu nie usatysfakcjonowała jej męża - Bartka Kasprzykowskiego. 

Zobacz wideo Maja Hyży zabiera córkę do pracy. Karmiła córkę w przebraniu mężczyzny. „Wyśmiała mnie”

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Skrzynecka ocenia Arciuch, Kasprzykowski oburzony

Arciuch po wykonaniu piosenki dostała dobre noty od jurorów. Małgorzata Walewska skomplementowała aktorkę:

Jestem zachwycona i zaskoczona, jak pięknie udało Ci się uzyskać barwę Anny German. Ani na chwilę nie wypadłaś z tej barwy.

Zachwytu nad Tamarą nie ukrywał również Adam Strychowiak:

Ja nie wiem, co to się wydarzy w tej edycji, jak taki jest początek - gratuluję!

Przedostatnie słowo należało do Katarzyny Skrzyneckiej:

Pierwszy odcinek nowej edycji to jest zawsze odcinek pełen tremy dla wszystkich uczestników. Nie bez powodu pierwszej piosenki otwierającej nową edycje nie można powierzyć komuś, kto nie wiadomo jak wypadnie. Tamara - przepiękna piosenka, myślę, że jak najbardziej godna powitania wiosny i nowej edycji. Ty charyzmatyczna, cudowna. Jako aktorce powierzają tobie rolę takich bardzo charakternych kobiet, a ty mi się zawsze kojarzysz właśnie z kobietą, która jest taka pełna wdzięku, która potrafi być bardzo subtelna. (...)

Mimo że Katarzyna Skrzynecka nie oceniła ostro występu aktorki, to jednak przyznała jej tylko cztery punkty. To nie spodobało się mężowi Tamary. Bartek Kasprzykowski pod zdjęciem wrzuconym przez Arciuch na Instagramie napisał:

Byłaś NAJLEPSZA. @katarzyna_skrzynecka_official nie poznała się na tym, ale po kilku latach zasiadania w tym jury, nie dziwi mnie to ani trochę. Może czas odświeżyć to grono. Byłaś FENOMENALNA.
 

Zgadzacie się z nim?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.