Edyta Pazura nago w wannie, a wokół trójka dzieci. Towarzyszą jej nawet w łazience. "Więcej ich matka nie miała?"

Żona Cezarego Pazury, Edyta, pokazała na Instagramie ujęcie z wanny. Nawet podczas kąpieli towarzyszą jej dzieci.

Edyta Pazura wyszła za Cezarego Pazurę w 2009 roku. Małżeństwo doczekało się trójki dzieci: 11-letniej Amelii, dziewięcioletniego Antoniego Józefa i trzyletniej Rity. Żona aktora nie ukrywa, że poświęciła się wychowaniu pociech i działalności na Instagramie, na którym chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami na temat życia. Pokazuje też osobiste ujęcia.

Edyta Pazura pozuje w łazience, Monika Mrozowska komentuje

Edyta Pazura na swoim profilu w mediach społecznościowych opisuje to, co akurat dzieje się w jej życiu. Czasem wraca też do przeszłości, wspomina początki związku z Cezarym Pazurą czy trudne chwile, takie jak te, gdy chorowała na depresję. Konto na Instagramie traktuje jak pamiętnik, z którego obserwatorzy mogą się naprawdę dużo dowiedzieć. Znajdują się tam osobiste opisy i zdjęcia. Najnowszy post zalicza się do tej kategorii. 

 

Widać na nim nagą Edytę w wannie, a wokół niej gromadkę dzieci - najmłodsza Rita siedzi z mamą, a pozostała dwójka bawi się obok. Amelia czyta książkę, a najstarszy Antek bawi się zabawką. Wszystko wskazuje na to, że Pazura nawet podczas kąpieli nie ma prywatności i chwili dla siebie. Ona sama ironicznie przyznała, że tak wyglądają jej chwile relaksu.

Kąpiel relaksacyjna... Zasłużona #NieBędęPrzeklinać #WięcejWasMatkaNieMiała - podpisała ujęcie.

W komentarzach internautki dzieliły się podobnymi doświadczeniami ze swojego życia. Inna insta-mama, aktorka Monika Mrozowska, pochwaliła się, że ona ma nieco więcej prywatności.

Ja chociaż pod prysznicem mogę pobyć sama - dodała ubawiona Mrozowska.

Nie ma to jak wsparcie koleżanek z podobnymi doświadczeniami!

Zobacz też: Cezary Pazura był samotnym ojcem. Pierwsza żona zostawiła go z małą córką. Anastazja o poświęceniu aktora: Mamusiował mi

Zobacz wideo Edyta Pazura pochwaliła się uroczym filmikiem. Pokazała, jak Cezary smaruje kremem do opalania swoją małą córeczkę
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.