Pałac walczy z księciem Harrym i Meghan Markle, a co z księciem Williamem? Twierdzi, że to "telenowela"

Książę William i księżna Kate czują się nieswojo z zainteresowaniem, jakie wywołał wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle. Osoba związana z rodziną królewską zdradziła, że Cambridge'owie obawiają się wplątania ich w "telenowelę", podczas gdy sami woleliby zachować dyskrecję.

Wywiad, którego Oprze Winfrey udzielili książę Harry i Meghan Markle zapowiada się na wielkie wydarzenie telewizyjne. Choć fani nie mogą się doczekać, aby poznać pikantne szczegóły szokującego odejścia pary z rodziny królewskiej, to program budzi wiele niepokoju w domu księcia Williama i księżnej Kate. Jak podaje Page Six, Cambridge'owie nie chcą się angażować w "telenowelę", która jest odgrywana za oceanem.

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry, książę GeorgeKsiążę Harry złamał serce księciu George?owi. Ten sprawia przykrość rodzicom

Książę William i księżna Kate chcą zachować dyskrecję

Wywiad z Oprah Winfrey będzie pierwszym wywiadem telewizyjnym, w którym wzięli udział Meghan Markle i książę Harry. Stacja CBS wyemituje rozmowę dopiero w niedzielę, ale już od jakiegoś czasu pojawia się wokół niej wiele kontrowersji.

Szczególnie nieswojo z szumem wokół wywiadu czują się książę William i księżna Kate. Jak już informowaliśmy, stosunki między Williamem i jego młodszym bratem są ostatnio dość napięte, a ujawnienie królewskich sekretów na pewno ich nie naprawi.

Jak podaje nowojorski portal Page Six, osoba z kręgu rodziny królewskiej przyznała, że gdy książę i księżna Sussex wymieniają oskarżenia z Pałacem Buckingham, William i Kate woleliby zachować dyskrecję.

William i Kate nie mogli być bardziej dyskretni, nie chcą brać udziału w tym publicznym festynie, ale jestem pewien, że William jest z tego powodu rozpaczliwie smutny - cytuje swoje źródło Page Six.

Według nowych doniesień, William i Kate, którzy razem z dziećmi, George'em, Charlotte i Louisem przeżyli pandemię w swoim domu w Norfolk, starają się słuchać doradców sugerujących im dystansowanie się od medialnego szumu.

Wygląda na to, że Meghan i Harry nikogo nie słuchają - mówi źródło Page Six. I dodaje: [Kate i William – red.] Nie chcą brać udziału w tej telenoweli - to naprawdę przypomina oglądanie Elizabeth Hurley w "The Royals".

Książę Harry i Meghan Markle rozmawiali z Oprah Winfrey

Wywiad Harry'ego i Meghan z Oprah zostanie wyemitowany w niedzielę 7 marca. Słynna amerykańska dziennikarka najpierw porozmawia z samą Markle, a dopiero później dołączy do niej książę Harry.

Jak już informowaliśmy, wnuk królowej razem z żoną są całkowicie świadomi tego, co może wydarzyć się po emisji programu. W zapowiedzi wywiadu możemy usłyszeć, że księżna Sussex nie boi się konsekwencji.

Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tylu latach nadal będziemy milczeć, jeśli Firma odgrywa aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat - powiedziała Maghan Markle.

Anna Lewandowska z córkąAnna Lewandowska w końcu pokazała twarze obu córek. "Pełnia szczęścia"

Jakie tajemnice rodziny królewskiej ujawnią książę Harry i Meghan Markle? Tego dowiemy się już w najbliższą niedzielę.