Książę Harry złamał serce księciu George'owi. Ten sprawia przykrość rodzicom. "Dostrzegają napięcie i smutek"

Z każdym dniem i z każdą kolejną medialną wypowiedzią Meghan Markle, książę Harry oddala się od rodziny i staje się jej wrogiem. Nie są w stanie zrozumieć tego dzieci księcia Williama, które - najzwyczajniej w świecie - tęsknią za uwielbianym wujkiem.

Meghan Markle i książę Harry zdecydowali się na szczery wywiad z Oprah Winfrey. Jeśli wierzyć plotkom, Sussexowie byli w rozmowie szczerzy jak nigdy i bez owijania w bawełnę jawnie skrytykowali działania Pałacu. Czuli się niedoceniani, a władze monarchini nie zrobiły wszystkiego, co w ich mocy, by uratować nieszczęśliwą parę przed medialnymi atakami. Wydawać by się mogło więc, że nikt na dworze nie tęskni za nimi. Tabloid podaje jednak, że dzieci księcia Williama i księżnej Kate ubolewają, że nie spotykają się z wujkiem oraz jego synem. Czy jeszcze kiedyś ich zobaczą?

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry złamał serce księciu George’owi. Ten sprawia przykrość rodzicom

Z nowinkami zza muru Pałacu Kensington przychodzi "Now". Informator magazynu twierdzi, że dzieci książęcej pary Cambridge zaczynają nagminnie wypytywać się o ulubionego wujka, który swego czasu nazwał ich "najbardziej niesamowitymi istotami na świecie".

Książę George jest na tyle dorosły, że pamięta wszystkie niesamowite chwile, jakie spędził z Harrym, ale nie rozumie, dlaczego wujek musiał się wyprowadzić. Charlotte z kolei jest bardziej zainteresowana tym, gdzie jest Archie. Spotkała go tylko kilka razy, ale zrozumiała, że jest jej kuzynem. Chce, żeby przyszedł i pobawił się z nią.

Entuzjazmem natomiast nie pałają ich rodzice. Książę William i księżna Kate martwią się o przyszłość swoich dzieci oraz dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zdają sobie sprawę, że konflikty dorosłych nie powinny wpływać na relacje pociech.

Cieszą się, że ich dzieci mają siebie nawzajem, ale oboje dorastali z wieloma kuzynami i mają wspaniałe wspomnienia ze wspólnych zabaw, więc są smutni, że ich własne dzieci przegapią to, jeśli Harry i Meghan utrzymają swoje wyobcowanie, zwłaszcza teraz kiedy spodziewają się kolejnego malucha.

W obecnej sytuacji raczej niewiele może się zmienić. Pałac wszczął śledztwo ws. oskarżeń służby skierowanych pod adresem amerykańskiej aktorki, a ona i jej mąż wyjawili, że bliscy z dworu nie pomagali im w walce z prasą, wręcz przeciwnie, niektórzy mieli sprzedawać informacje mediom.

Księżna Kate, Meghan Markle"Daily Mail": Meghan Markle oskarżała księżną Kate o przecieki! To wojna

W tej chwili w ich domu dużo się dzieje. William i Kate borykają się z konsekwencjami oświadczenia Harry’ego i Meghan, które w zasadzie obraziły królową, a hospitalizacja księcia Filipa niepokoi ich wszystkich. George i Charlotte są bardzo bystrymi, małymi słuchaczami, a książę Louis także wiele rozumie. Kate obawia się, że dostrzegają napięcie i smutek swoich rodziców.

Takich doniesień będzie w najbliższych dniach z pewnością jeszcze więcej. Wszyscy z niecierpliwością czekają na wywiad Meghan i Harry'ego, który wyemitowany zostanie 7 marca w CNN.

Więcej o: