Dziewczyna Piotra Żyły już nie ukrywa szczęścia! Udzieliła pierwszego wywiadu i mówi o związku. Jest zaborcza

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła są parą od kilku miesięcy, choć nigdy publicznie tego nie potwierdzili. Teraz 23-latka udzieliła jednak pierwszego wywiadu, w którym opowiedziała o związku. "Jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło, jest oddany, to wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą".

Marcelina Ziętek to początkująca aktorka, która dała poznać się szerszej publiczności w serialach TVN-u: "Szkoła" oraz "19+". Zainteresowanie wokół 23-latki wzrosło jednak w zeszłym roku, kiedy na jaw wyszło, że spotyka się z Piotrem Żyłą. Choć nie pokazali do tej pory wspólnego zdjęcia (jedno wrzuciła kiedyś Ziętek, ale twarz partnera zakryła emitikoną), zdarzało im się publikować ujęcia z tych samych miejsc. Ostatnio ponadto Marcelina popłakała się ze szczęścia, kiedy Piotr został mistrzem świata w skokach na skoczni zwykłej. Teraz udzieliła wywiadu i mówi o związku.

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Marcelina Ziętek już nie ukrywa szczęścia! Wprost mówi o zakochaniu

Popularność Marceliny Ziętek wzrosła wraz z plotkami, że spotyka się ze znanym skoczkiem narciarskim. Statystyki na Instagramie poszybowały w górę, co zaowocowało licznymi współpracami. Promując jedną z marek, udzieliła wywiadu. Celebrytka zakomunikowała, że nie patyczkuje się z hejterami i od razu wchodzi na drogę prawną.

Teraz już mam wypracowane poczucie własnej wartości, to jest bardzo ważne, żeby mieć swoją pasję i najbliższych, którzy cię wspierają. I przede wszystkim nie zgadzać się na hejt. Nie można być ofiarą, trzeba albo blokować, albo jakoś działać. Ja działam krokami prawnymi teraz na tę falę, która mnie spotkała. Bo spirala nienawiści nakręca. Nakręca się tak, że kolejni i kolejni piszą, wydaje im się, że są bezkarni, jeżeli się nie podpiszą, ale w sieci nikt nie jest anonimowy.

Macelina ZiętekDziewczyna Żyły pozuje w bieliźnie. "Przy takim dopingu Piter szaleje"

Nie obyło się także bez poruszenia tematów prywatnych. Marcelina dała do zrozumienia, że jako lwica jest bardzo zaborcza w każdej relacji.

Jestem spod znaku lwa, więc w związku jestem bardzo zaborcza, ale jeżeli partner oddaje mi miłość i ciepło, jest oddany, to wtedy potrafię kochać całą sobą i oddać się całą sobą. Potrafię dać dużo miłości, tylko jeżeli ktoś mnie skrzywdzi, to wtedy już koniec - oznajmiła.

Na pytanie, czy jest zakochana, odpowiedziała krótko, lecz wymownie.

Tak. Teraz jestem szczęśliwie zakochana.

Cała rozmowa ukochanej Piotra Żyły do posłuchania poniżej.

 

Myślicie, że Ziętek i Żyła w końcu zaspokoją ciekawość fanów, publikując wspólne zdjęcie? My też na nie czekamy!

Piotr Żyła, Justyna Żyła, Marcelina ZiętekPiotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub? Justyna Żyła zdążyła się odnieść