Meghan Markle włożyła sukienkę z ukrytym znaczeniem na wywiad u Winfrey. Wyszywany kwiat znalazł się na kreacji nie bez powodu

Sukienka Meghan Markle z printem w kwiaty lotosu, którą wybrała na wywiad u Oprah, ma ukryte znaczenie - twierdzą eksperci. Jakie? Chodzi o symbolikę.

Eksperci, zajmujący się analizą zachowań brytyjskiej rodziny królewskiej, doskonale wiedzą, że od lat jej członkowie wykorzystują subtelne gesty do przekazywania niewerbalnych wiadomości. Powszechnie wiadomo, że robią to także przy pomocy strojów. Często poprzez konkretne ubranie, motyw, a nawet biżuterię sugerują coś odbiorcom. Ponieważ królowa Elżbieta II oraz cała rodzina muszą być powściągliwi w swoich opiniach i zachowaniach, niekiedy wyrażają swoje zdanie właśnie w taki sposób.

Mimo że Meghan Markle wycofała się z pełnienia roli księżnej Sussex, wydaje się, że nadal podtrzymuje metodę wyniesioną z Pałacu Buckingham. Na wywiad u Oprah Winfrey, w którym wystąpi wraz z księciem Harrym, wybrała czarną, jedwabną sukienkę od Armaniego. Czarny materiał ma po prawej stronie kontrastujący print w białym kolorze, przedstawiający kwiaty lotosu, a to, jak twierdzą eksperci, ma już dodatkowe znaczenie.

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek nie chce już pracować w telewizji? Gwiazda TVN ma nowy plan

Meghan Markle jak kwiat lotosu?

W sukience Meghan Markle szybko doszukano się ukrytego znaczenia. Pod kwiatami lotosu ma się kryć niezłomność. Kwiaty te od setek lat mają specjalną symbolikę. Portal Town&Country podaje, jak ważne dla niektórych kultur są te niezwykłe rośliny, o czym Meghan bez wątpienia wiedziała

Pod delikatną powierzchnią lotosu kryje się głębsze znaczenie, prawie tak stare jak czas. Kwiat ma wielką symboliczną wagę w wielu kulturach Wschodu i jest uważany za jedną z najświętszych roślin na świecie.

O lotosie można także przeczytać, że jest on związany z odrodzeniem i duchowym oświeceniem. Znaczenie nadaje mu także zdolność do kwitnienia pomimo pozornie trudnych warunków. W warunkach naturalnych każdej nocy kwiat zanurza korzenie w wodzie rzeki i pięknie zakwita ponownie następnego dnia. Co to ma wspólnego z Meghan? Odkąd została księżną Sussex nie miała dobrej prasy. Można śmiało powiedzieć, że nie była ulubienicą brytyjskich gazet. Do tego napięcia w rodzinie królewskiej oraz megxit sprawiły, że musiała przejść trudną drogę i odrodzić się na nowo.

Marta Paszkin, Paweł Bodzianny"Rolnik szuka żony". To już pewne! Paweł Bodzianny i Marta Paszkin wezmą ślub

Meghan Markle pokonała trudności

Lotos jest idealnym prezentem dla każdego, kto dochodzi do siebie po kontuzji lub traumatycznym doświadczeniu, co czyni go interesującym wyborem dla Meghan, która kiedyś opisała, jak uznała trolling online za „prawie nie do przetrwania”. - pisze Town&Country.

Portal dodaje również:

Przy takiej odmowie akceptacji porażki prawie niemożliwe jest, by nie skojarzyć tego kwiatu z niezachwianą wiarą.

O tym, co jeszcze przeszła Meghan Markle na pewno dowiemy się z wywiadu z Oprah Winfrey. Szczera rozmowa zostanie wyemitowana 7 marca o godz. 20:00 czasu wschodniego w telewizji CBS.

Zobacz wideo Wyjątkowe rośliny, wyjątkowe potrzeby. Jak zadbać o monsterę, hiacynty, wrzosy i kaktusa?