"Love Island". Nowa uczestniczka nieźle namieszała. Poszła na randkę z zajętym wyspiarzem

Za nami kolejny odcinek iście gorącego programu "Love Island". Ktoś tu nieźle namieszał.

Poprzedni odcinek programu "Love Island. Wyspa miłości" zakończył się niespodziewanym przeparowaniem. Największe emocje wzbudził wybór Walerii, która zdecydowała się postawić na Piotra, a los chciał, że Natasha wróciła do swojego "byłego" Daniela. Jednak teraz wyspiarze będą mieli na głowie inne sprawy. Do willi zakochanych wkroczyła nowa uczestniczka. Poznajcie Caroline.

Max Factor, Pola NegriOsiągnęli międzynarodową sławę, a mało kto wie, że urodzili się w Polsce

Zobacz wideo Miłość Oli i Rafała nie przetrwała

"Love Island". Nowa uczestniczka nieźle namieszała. Poszła na randkę z zajętym wyspiarzem

Na wyspie miłości pogoda może nie dopisuje, ale za to wśród wyspiarzy jest naprawdę gorąco. W ostatnim odcinku produkcja przygotowała dla nich nie lada zabawę. Facetom zasłonięto oczy i uszy, a dziewczyny kolejno dawały im buziaki. Nagle, pewnym krokiem, pojawiła się w willi nowa uczestniczka. Caroline nie zamierzała być w tyle i chętnie wzięła udział w odważnej zabawie. Nie wszystkim dziewczynom to się jednak spodobało.

"Mocna charaktera" i "uniqueness charm" - zapowiada się ciekawie! Jak myślicie, czyje serduszko zabije do Caroline? - zajawia produkcja.
 

Przez jej akcent internauci zaczęli ją porównywać do... Joanny Krupy.

Caroline? A może DŻOANA?
Joanna Krupa 2 - pisali.

Meghan MarkleMeghan została oskarżona o zastraszanie pracowników. Pałac zbada sprawę

Nowa uczestniczka szybko miała okazję poznać się bliżej z jednym z chłopaków. Zaprosiła na randkę Mateusza, który jest sparowany z Aleksandrą. Sam wyspiarz nie krył zaskoczenia, a swoją reakcją rozbawił pozostałych facetów. Randka była udana i wnioskujemy, że całkiem romantyczna.

Jednak dopiero po randce zaczęło się dziać. Mateusz i Caroline czule tulili się na tarasie z dala od oczu pozostałych. Jednak Ania i Waleria przyłapały ich na czułościach. Szykuje się kłótnia?

Więcej o: