Marcin Prokop znosi jajo na Instagramie. Zostanie ojcem? "Będę miał dzidziusia"

Marcin Prokop wrzucił zdjęcie na Instagram, na którym udaje, że znosi (kamienne) jajo. Czy to dosyć sugestywne zdjęcie z podpisem sugeruje, że prezenter zostanie ojcem?

Marcin Prokop podzielił się ze swoimi obserwatorami zdjęciem, na którym... znosi jajo. Fotografia wzbudziła wiele spekulacji. Czy prezenter naprawdę oczekuje narodzin dziecka, a może robi sobie żarty?

Zobacz wideo Czym jeżdżą polskie gwiazdy? Oto ich samochody

Agata i Piotr RubikowieAgata Rubik miała problemy z odżywianiem. Pokazała zdjęcie z trudnego okresu

Marcin Prokop zostanie tatą?

W internecie pojawiły się spekulacje na temat nowego członka rodziny Prokopów. Wszystko za sprawą zdjęcia dodanego przez samego zainteresowanego. Słynny prezenter stacji TVN wrzucił na swojego Instagrama zdjęcie okraszone wymownym komentarzem:

Chciałem, żebyście dowiedzieli się ode mnie, a nie z plotkarskich mediów. Będę miał dzidziusia.

Marcin Prokop, jak na osobę popularną w polskich mediach, dość dobrze radzi sobie z zachowaniem prywatności rodziny. Zwykle stroni od komentowania swojego życia prywatnego. Gwiazdor słynie z poczucia humoru i żartów, także nie zdziwi nas jeśli cała sprawa okaże się ostatecznie dowcipem. Fani są podzieleni - niektórzy komentują z gratulacjami:

No i fajnie, będzie z kim grać w gry i komu przekazać wszystkie winyle!

Inni zaś do całej sytuacji podchodzą w sposób humorystyczny i zauważają:

Masz jaja!
 

Dziennikarz jest już od 18 lat związany ze swoją małżonką Marią Prażuch. W 2006 roku na świat przyszła ich córka Zofia. O żonie Prokopa zrobiło się głośno, kiedy podzieliła się informacją o porzuceniu dotychczasowej pracy korporacyjnej na rzecz profesjonalnego zajęcia się jogą. Prokopowie stronią od udzielania wywiadów i relacjonowania swojego życia w mediach i internecie - nie wiemy o nich zbyt wiele.

Jennifer Lopez w obcisłym kostiumieJennifer Lopez przed lustrem w skąpym stroju kąpielowym

Czy rodzina dziennikarza się powiększy? Tego być może dowiemy się niebawem. Jeśli rzeczywiście Marcin Prokop spodziewa się kolejnego potomka, to nie pozostaje nam nic innego, jak złożyć gratulacje.