Olga Bołądź zmieniła fryzurę. Zaszalała i postawiła na grzywkę. "Jak małolata"

Olga Bołądź poczuła unoszącą się wiosnę w powietrzu i odświeżyła swój wizerunek. Jak prezentuje się aktorka w grzywce?

Olga Bołądź zachwyca nową fryzurą. Nowe cięcie, na które zdecydowała się aktorka, to popularne w tym roku wispy bangs, które ma na celu ukryć wyższe czoło i dobrze prezentować się w nieładzie. Gwiazda tym samym dołączyła do grona takich gwiazd, jak Camila Cabello czy Dakota Johnson.

Olga Bołądź ma nową fryzurę

Delikatna grzywka bardzo dobrze prezentuje się ze smukłą twarzą aktorki i podkreśla jej urodę. Aktorka znana z produkcji takich "Chyłka" czy "Kobiety mafii" poinformowała także, że od 2,5 roku nie koloryzuje włosów. Informacja ta spotkała się z niemałym zaskoczeniem odbiorców:

Bez farbowania??? A gdzie są Twoje siwe włosy, ja się pytam? Dobre geny?

Oprócz tego nie brakuje również zachwyconych nową fryzurą komentarzy:

Jak małolata - ślicznie.
Grzywka to jest to!

Z opisu pod jej nowym zdjęciem na Instagramie dowiadujemy się, że gwiazda wręcz łaknęła wizerunkowej przemiany. Była nawet bliska tego, żeby na własną rękę sięgnąć po fryzjerskie nożyczki. Zdecydowała się jednak uzbroić w cierpliwość i oddać w ręce specjalistki. Za pośrednictwem Instagrama gwiazda podziękowała także swojej fryzjerce, która opiekuje się jej fryzurami już od sześciu lat.

 

Wiosna coraz bliżej, a wraz z nią coraz więcej pozytywnej energii, która motywuje nas do działania. Zmiany w naszych wizerunkach, nawet te małe, mogą dać nam wiele radości. Piórkowana, lekka grzywka, która otula twarz aktorki dodaje jej szyku i świeżości. 

Zobacz wideo Zuza Jabłońska, Dawid Kwiatkowski, Mamiko - kto ma najlepszą stylówkę? [Trend Challenge odc. 6]

Podoba wam się nowa fryzura Olgi Bołądź? A może uważacie, że lepiej było jej w poprzednim wydaniu?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.