Ida Nowakowska zdradza, co jest jej największą "zachcianką" w ciąży. Ma też dobrą radę dla kobiet

Ida Nowakowska za kilka tygodni przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz prezenterka zdradziła, czy ma ciążowe zachcianki i podzieliła się z przyszłymi mamami dobrą radą w kwestii odżywiania.

W ostatnim czasie Ida Nowakowska cieszy się dużym zainteresowaniem mediów. Przez kilka miesięcy prowadząca "Pytanie na Śniadanie" skrupulatnie ukrywała ciążowy brzuszek. O tym, że spodziewa się dziecka, poinformowała w styczniu podczas programu na żywo. Teraz prezenterka poruszyła temat ciążowych zachcianek i podzieliła się dobrą radą z przyszłymi mamami.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Izabella KrzanIzabella Krzan pozuje w koronkowej piżamce. Fani: Wyglądasz bosko

Ida Nowakowska o ciążowych zachciankach

Odkąd Ida Nowakowska wyznała, że spodziewa się dziecka, coraz chętniej porusza kwestie związane z ciążą. Na InstaStories postanowiła odnieść się do tematu ciążowych zachcianek, o których chętnie opowiadają gwiazdy. Dla przykładu, Agnieszka Kaczorowska zdradziła ostatnio, że podczas pierwszej ciąży zajadała się ziemniakami, a w czasie drugiej najchętniej sięga po owoce. Co o ciążowych zachciankach mówi Ida Nowakowska?

Dużo osób pyta o te zachcianki ciążowe. Ja mam zachciankę największą taką jedną w życiu, żeby mój dzidziuś był bardzo zdrowy dlatego staram się niezwykle zdrowo odżywiać i naprawdę czuję, że potrzebuje takich rzeczy - powiedziała na Instagramie.

Ida Nowakowska ma radę dla innych kobiet. Chodzi o czipsy

Przyszła mama stawia przede wszystkim na zdrowe odżywianie, dlatego szczególnie teraz wyeliminowała ze swojej diety niezdrowe przekąski. 

Czipsy dla kobiet w ciąży nie są dobre, chociaż oczywiście są takie naturalne bez konserwantów, więc jeżeli jest taka zachcianka, to tylko takie wybierajcie. Ja jem bardzo dużo warzyw, staram się cały czas uzupełniać żelazo. Uważam, ze zdrowa dieta to podstawa - powiedziała Ida Nowakowska.

Prowadząca "Pytanie na Śniadanie" nie odmawia sobie natomiast łakoci. Jeśli tylko ma na nie ochotę - a zdarza się to rzadko - nie widzi problemy, by sięgnąć po coś słodkiego. 

Anna Lewandowska i Weronika RosatiSprawdź, jak Weronika Rosati i Anna Lewandowska dbają o fryzury

Oczywiście nie jestem nienormalna, i czasami, jak wszyscy wiedzą, jak mam ochotę na słodkie rzeczy, to sobie pozwalam na takie wybryki, natomiast teraz mam na nie jakoś małą ochotę  - podsumowała.

Ida Nowakowska za kilka tygodni przywita na świecie maluszka. Trzeba jednak przyznać, że w ciąży wygląda kwitnąco. 

Więcej o: