Meghan Markle u Winfrey w Armanim za 17 tys. A Harry? Internauci przyjrzeli się jego butom. Zaraz się rozpadną

Szewc bez butów chodzi. A książę Harry? Internauci oglądający zapowiedź głośnego wywiadu u Oprah Winfrey zauważyli, że o mały włos, a książę zasiadłby na kanapie u słynnej dziennikarki w dziurawych butach. Co ciekawe, to dopiero początek jego modowych wtop.

Kilka dni temu pojawiła się w internecie zapowiedź długo wyczekiwanego wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle u Oprah Winfrey, Dwugodzinna rozmowa będzie miała swoją premierę 7 marca. Dziennikarka podsumowała spotkanie słowami: Powiedzieliście tutaj kilka szokujących rzeczy, co tylko utwierdziło widzów w przekonaniu, że jest na co czekać. Mimo że do wywiadu pozostało jeszcze kilka dni, to już nie brakuje komentarzy dotyczących chociażby zachowania i stylizacji Meghan i Harry'ego.

Książę Harry w starym garniturze i zdartych butach

Już po pierwszych zajawkach wywiadu u Oprah internauci oraz eksperci dopatrzyli się gestów Meghan Markle naśladujących te, które prezentowała swego czasu księżna Diana w słynnym wywiadzie w "Panoramie". Tym razem widzowie skupili się nieco bardziej na księciu Harrym, a dokładnie jego ubraniu. Podczas rozmowy z Oprah Winfrey, Meghan Markle miała na sobie sukienkę Armaniego za 17 tysięcy złotych.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle CBS

Jej małżonek przykuł o wiele mniejszą uwagę do stroju, ponieważ miał na sobie stary garnitur, w którym pojawił się publicznie już kilka razy. To ten sam, który wybrał w dniu chrzcin księcia Archiego w maju 2019 roku, wizyty w Maroku w lutym 2019 roku, czy również podczas odwiedzin w Sussex w październiku 2018 roku.

Książę Harry, księżna MeghanKsiążę Harry, księżna Meghan East News

Nie tylko garnitur pozostał ten sam. Internauci zwrócili również uwagę, że książę Harry ma na sobie stare, brązowe pantofle. Nie trudno zauważyć, że buty są już znoszone, a na podeszwach zaraz pojawią się dziury. Co więcej, wbrew savoir vivre'owi do garnituru miał opuszczone skarpety. 

Meghan Markle i książę HarryMeghan Markle i książę Harry Instagram

Meghan i Harry są milionerami, więc chyba nie powinni mieć problemu ze znalezieniem nowych butów i garnituru. 

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje
Więcej o: