Jennifer Lopez pręży się przed lustrem w skąpym stroju kąpielowym. Fani oszołomieni: Jakim cudem?!

Jennifer Lopez podzieliła się ze swoimi odbiorcami zdjęciem w kusym stroju kąpielowym. Gwiazda zachwyciła swoich odbiorców!

Jennifer Lopez zdecydowanie wie, jak zrobić dobre selfie. W niedzielę podzieliła się zdjęciem w kusym stroju kąpielowym na Instagramie, a jej fani - jak zwykle - wciąż nie mogą wyjść z zachwytu.

kuba.tvn.plKuba Wojewódzki zapytał Radosława Kotarskiego o kryzys wieku średniego. Dziennikarz szczerze odpowiedział

Zobacz wideo Jennifer Lopez w najmodniejszej fryzurze 2021 roku

52-letnia Jennifer Lopez pręży się przed lustrem w skąpym stroju kąpielowym

Amerykańska gwiazda opublikowała w sieci zdjęcie, na którym w seksownej pozie pręży się przed lustrem. Mocno wycięty kostium bardzo dobrze prezentuje wyrzeźbione ciało artystki i podkreśla jej atuty. Wyeksponowana zgrabna pupa - znana przecież całemu światu - wygląda znakomicie!

 

Jasny, jednolity kolor kostiumu bardzo dobrze współgra z ciemniejszym kolorem karnacji diwy. Cała stylizacja jest bardzo minimalistyczna - delikatne kolory, łagodny makijaż i duże kolczyki robią piorunujące wrażenie, a tym samym udowadniają siłę prostoty.

Rzecz jasna - bez pracy nie ma kołaczy. Artystka bardzo mocno pracuje nad swoim wizerunkiem, a rezultaty mówią same za siebie. Wielogodzinne treningi na siłowni i zrównoważona dieta bardzo mocno wpływają na znakomity wygląd artystki. Ale fani i tak pytają:

Jak?! Jakim cudem można mieć takie ciało?!
Hooooot!
#Cele w życiu - wyglądać jak Królowa

Marta ManowskaMarta Manowska żegna ukochaną seniorkę. "Rozdzierająca serce wiadomość"

Choć Jennifer Lopez nie należy już do najmłodszych przedstawicielek show-biznesu, to cały czas udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych. 52-letnia gwiazda starannie i konsekwentnie zaprzecza upływowi czasu, a tym samym walczy z toksycznym ageizmem, którego pełno w jej fachu. Jennifer Lopez na swoim kanale apeluje do fanów:

Nie musisz rezygnować z wyglądu i czucia się pięknym ze względu na wiek

W zdrowym ciele, zdrowy duch. Chcielibyście mieć takie ciało jak Jennifer Lopez?

Więcej o: