Kuba Wojewódzki zapytał Radosława Kotarskiego o kryzys wieku średniego. Odpowiedź zaskoczyła prowadzącego

Tym razem Kuba Wojewódzki gościł w swoim programie Radosława Kotarskiego i Mariusza Węgłowskiego.

Ostatnio wystartował 19. sezon programu Kuby Wojewódzkiego. Tym razem prowadzący zaprosił po raz pierwszy do swojego programu dziennikarza i przedsiębiorcę Radosława Kotarskiego. Rozmowa dotyczyła nie tylko życia zawodowego, ale również sfery prywatnej. 

W programie Kuby Wojewódzkiego pojawił się Radosław Kotarski. Szczerze opowiedział o kryzysie wieku średniego

Kuba zapytał Radosława, czy dopadł go już kryzys wieku średniego. Początkowo przedsiębiorca zaprzeczył, jednak po chwili przyznał, że nieco się zawahał.

Myślisz okej, nie muszę robić rzeczy, w związku z tym ich nie robię i nie widzę sensu działania dalej, bo to wszystko jest takie marne, za chwilę umrę i w sumie po co. I jeśli pytasz o taki moment, to go miałem- przyznał Radosław Kotarski.

Ta odpowiedź zaskoczyła nawet Kubę Wojewódzkiego, dlatego dziennikarz pośpieszył z wyjaśnieniem. Przyznał, że kryzys wywołał u niego wiele wątpliwości. 

Przeszedłem już trochę lat, może nie jakoś bardzo dużo, ale wiesz masz wtedy trochę taki kryzys swojej egzystencji. Czy to co robisz ma znaczenie? Czy to jest w ogóle komukolwiek potrzebne? Czy to Tobie jest potrzebne? - dodał po chwili.

Kuba Wojewódzki i Radosław Kotarski rozmawiali także o samochodach i marketingu. Widzowie dowiedzieli się także, czym dokładnie zajmuje się Radosław Kotarski. Przedsiębiorca jest między innymi wydawcą, prowadzi swój program w internecie oraz nagrywa podcast z Dawidem Podsiadło.

Zobacz również: Kuba Wojewódzki spytał Marcina Najmana, czy chciałby pracować w TVP. "Ale zostać prezesem"? Wojewódzki ostro zażartował

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.