Monika Zamachowska rozmyśla na temat małżeństwa ze Zbyszkiem. "Doskonale wiemy, że wszystko może się skończyć"

Monika Zamachowska udzieliła ostatnio szczerego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium". Odniosła się do relacji ze Zbigniewem Zamachowskim oraz wyznała, czy ponownie zdecydowałabym się na ślub.

Monika i Zbigniew Zamachowscy są małżeństwem od blisko siedmiu lat. Spotykać zaczęli się trzy lata wcześniej. Chociaż z początku nie wróżono im długiej relacji, para pokazała, że są sobie pisani. Przynajmniej tak mogło się wydawać na pierwszy rzut oka. Ostatnio wydarzyło się bowiem coś, co może zaniepokoić fanów tej medialnej pary. 

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska chwaliła się, że zarabia więcej niż w TVP

Monika Zamachowska w wywiadzie opowiedziała o swoich ślubach. Odniosła się także do małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Monika Zamachowska postanowiła udzielić szczerego wywiadu tygodnikowi "Twoje Imperium", w którym odniosła się do swojej relacji z mężem. Zwróciła uwagę na to, że zarówno ona, jak i Zbigniew mają za sobą nieudane małżeństwa i zdają sobie sprawę z tego, że kiedyś mogą się rozstać. 

 I dla mnie, i dla Zbyszka jest to już trzecie małżeństwo, oboje doskonale więc wiemy, że wszystko może się skończyć- przyznała Monika Zamachowska w rozmowie z "Twoje Imperium".

Monika ZamachowskaMonika Zamachowska ścięła włosy. Odważne cięcie

Ponadto dziennikarka zapytana o to, czy ponownie zdecydowałaby się na wyjście za mąż odpowiedziała:

 Nie chciałabym umniejszać wagi moich ślubów, bo wszystkie były dla mnie ważne. Jednak z perspektywy czasu wiem, że nie o ślub chodzi. Najważniejsza jest dobra komunikacja i szacunek. 

Zanim związała się ze Zbigniewem Zamachowskim, dziennikarka była dwukrotnie mężatką. Najpierw związała się z Rickiem Richardsonem, amerykańskim dziennikarzem i podróżnikiem, jednak po pięciu latach ich małżeństwo się rozpadło. Rok później wyszła za Jamiego Malcolma, byłego pilota RAF, z którym ma dwójkę dzieci. W 2014 roku została żoną Zbigniewa Zamachowskiego, którego nazwisko zdecydowała się przyjąć. Para postawiła na kameralne przyjęcie - w uroczystym obiedzie brało udział czterdziestu gości.

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka
Więcej o: