Emily Ratajkowski znów zaskoczyła internautów. Pozuje całkiem nago z dużym ciążowym brzuchem

Emily Ratajkowski wzięła udział w nagiej sesji, w której zaprezentowała internautom, jak wygląda jej ciało w zaawansowanej ciąży.

Ciąża Emily Ratajkowski była niemałym zaskoczeniem dla fanów aktorki. Przez kilka miesięcy modelka utrzymywała ją w tajemnicy po to, by o radosnej nowinie poinformować na łamach amerykańskiego Vogue'a. Od tamtej pory nie powstrzymuje się już od publikacji zdjęć, na których prezentuje ciążowe krągłości, czego dobrym przykładem jest jej instagramowe konto. Profil Emily Ratajkowski śledzi blisko 30 milionów obserwatorów, a aktorka wciąż nie przestaje ich zaskakiwać nowymi postami. 

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski zostanie mamą! Ciążowymi krągłościami pochwaliła się w "Vogue'u"

Emily Ratajkowski w nagiej sesji znów zaskoczyła internautów

Tym razem modelka opublikowała w swoich mediach społecznościowych serię zdjęć z sesji zdjęciowej wykonanych we współpracy z popularnym fotografem. Emily Ratajkowski postanowiła zapozować do nich nago, prezentując internautom, jak wygląda jej ciało w zaawansowanej ciąży. Odważne zdjęcia wyjątkowo spodobały się fanom aktorki, bowiem Ci zasypali ją lawiną komplementów. 

Piękna mama. 
Wyglądasz niesamowicie- pisali internauci. 

Emily RatajkowskiEmily Ratajkowski oskarża fotografa o molestowanie seksualne

 

Przypomnijmy, że aktorka i producent Sebastian Bear-McClard wzięli ślub w 2018 roku, co podobnie jak ciążę modelki, udało im się utrzymać w sekrecie. O tym fakcie Emily Ratajkowski poinformowała swoich fanów dopiero jakiś czas później, za pośrednictwem mediów społecznościowych. Teraz para spodziewa się swojego pierwszego dziecka, jednak oboje zgodnie przyznali, że jego płeć poznają dopiero wtedy, gdy skończy ono 18 lat

Wkrótce swoją premierę będzie miał zbiór esejów Emily Ratajkowski, w którym modelka poruszy kwestie kobiecego ciała oraz związanej z nim dyskryminacji.  

Zobacz wideo Najdziwniejsze zadania gwiazd w Kole Plotka
Więcej o: