Wiadomo, kiedy księżna Kate ogłosiłaby czwartą ciążę. Ma wybrany wyjątkowy dzień

Media już od dłuższego czasu rozpisują się o czwartej ciąży księżnej Kate. Według informatora brytyjskiego portalu Kate i William mają wybrany dzień do ogłoszenia tej wyjątkowej wiadomości (o ile taka by była).

Plotki o czwartej ciąży księżnej Kate  cyklicznie pojawiają się w mediach od 2018 roku. Choć dotąd nie zostały oficjalnie potwierdzone, eksperci uważają, że księżna ma już wybrany dzień, kiedy ciążę mogłaby ogłosić. Został on wytypowany specjalnie, by uczcić królową Elżbietę II. 

Zobacz wideo Księżna Kate poprowadziła wideokonferencję z rodzinami brytyjskich bohaterów wojennych

Księżna Kate ogłosi czwartą ciążę?

Okazuje się, że gdyby księżna Kate i książę William zdecydowali się na czwartego potomka, chcieliby wyjawić nowinę światu  podczas Trooping the Colour w czerwcu. To właśnie tego dnia są obchodzone urodziny monarchy Wielkiej Brytanii.

Kate uważa, żebyłoby to hołdem dla Jej Wysokości, gdyby ogłosiła swoją czwartą ciążę w czasie, gdy naród, miejmy nadzieję, będzie już świętował otwarcie po 18-miesięcznym lock downie - zdradza informator portalu "New Idea".
Księżna Kate zawsze chciała czwartego dziecka, a królowa często zachęcała Williama do posiadania czworga dzieci, tak jak to zrobiła ona sama, aby podzielić ciężar królewskiej odpowiedzialności - dodaje.

Dodatkowo portal US Weekly potwierdził, że Kate naprawdę marzy o kolejnym dziecku. Od dłuższego czasu ponoć namawia na to księcia Williama. Ten do tej pory był jednak zdania, że trójka dzieci zdecydowanie im wystarczy. Teraz wszystko miało się zmienić:

Kate potrzebowała trochę czasu, zanim przekonała Williama do starań o czwarte dziecko. Dotychczas mówił, że troje dzieci to więcej niż wystarczająco. Myśl o czwórce sprawiła, że poczuł się przytłoczony, ale pragnienie Kate, by mieć kolejne dziecko, zainspirowało go i ostatecznie kocha i docenia bezpieczne otoczenie rodzinne, którego nigdy nie miał, gdy dorastał. Dlaczego by go nie powiększyć? Po zastanowieniu się nad tym znalazł się po tej samej stronie i nie może się doczekać przyszłości - czytamy.

Gdyby Kate i William zdecydowali się na potomka, królowa Elżbieta II miałaby dwa powody do radości. Cała rodzina królewska wyczekiwałaby dziecka Meghan i Harry'ego i Kate i Williama. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.