Georgina Rodriguez w dresie i bez makijażu wybrała się na rejs jachtem. Taki widok żony Cristiano Ronaldo to rzadkość

Ukochana Cristiano Ronaldo Georgina Rodriguez wybrała się z dziećmi na wyprawę jachtem. Paparazzi sfotografowali ją w niecodziennym wydaniu - w dresie i bez makijażu.

Georgina Rodriguez wybrała się z dziećmi na wyprawę jachtem. Bez obaw przemieszcza się po kraju i nic nie robi sobie z wprowadzonych tam obostrzeń. Nie było przy jej boku ukochanego Cristiano Ronaldo

Georgina Rodriguez opublikowała zdjęcia dzieci Cristiano Ronaldo.  O komentarz pokusiła się Anna LewandowskaLuksusowe życie dzieci Cristiano Ronaldo. Anna Lewandowska zostawiła komentarz

Georgina Rodriguez na jachcie z dziećmi

Georgina Rodriguez została przyłapana, gdy wsiadała do wielkiej łodzi we Włoszech. Modelka lekceważy wprowadzone obostrzenia i do woli przemieszcza się po kraju. Ukochana Cristiano Ronaldo i czwórka ich dzieci: Cristiano Ronaldo Jr., Alana Martina Dos Santos Rodriguez, Eva Maria Dos Santos i Mateo Ronaldo opuścili Turyn i skierowali się na swój jacht zacumowany w Ligurii.

Georgina RodriguezGeorgina Rodriguez Forum

Georgina Rodriguez z dziećmiGeorgina Rodriguez z dziećmi Forum


Było widać, że Georgina nie czuła się najlepiej w obecności paparazzi. Spuszczała głowę, patrząc w telefon i zasłaniała twarz czapką. Nic dziwnego - nie spodziewała się raczej tego, że zostanie sfotografowana w domowym wydaniu - w dresie i bez makijażu. Poza tym musiała skupić się na gromadce towarzyszących jej dzieci, pilnowaniu psa i licznych bagaży. 

Georgina Rodriguez z dziećmiGeorgina Rodriguez z dziećmi Forum

Modelka zazwyczaj prezentuje się w starannie dopasowanych kreacjach, które podkreślają jej figurę. Ostatnio Rodriguez pozowała dla hiszpańskiego "In Style" bez ubrania, a niektóre części ciała zasłoniła torebką Gucci. Okazuje się, że 27-latka ma też za sobą sesję zdjęciową dla tygodnika "Sportweek", w podobnym wydaniu.

 

Cristiano Ronaldo, Georgina RodriguezCristiano Ronaldo świętuje urodziny partnerki. "Wszystkiego najlepszego dla miłości mojego życia"

Najwyraźniej partnerka Ronaldo odpowiada tak wizerunek, dlatego niepożądane spotkanie z paparazzi niekoniecznie musiało jej się spodobać. 

Zobacz też: Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez zaręczyli się? Ukochana piłkarza dodała wymowny wpis i posypały się gratulacje

Zobacz wideo Georgina Rodriguez chciała pokazać, jak ćwiczy. Całe show skradła córka Cristiano Ronaldo
Więcej o: