"Plotkersi". Magda Stępień zdradziła, ile przytyła w ciąży. "Dziecko planowaliśmy". Padło pytanie o córkę Rzeźniczaka

Magda Stępień już niedługo zostanie mamą. Modelka urodzi Jakubowi Rzeźniczakowi syna. W rozmowie z Cezarym Wiśniewskim opowiedziała o ich burzliwym związku i o tym, jak przechodzi ciążę. "Kuba zawsze rano robi mi sok ze świeżych owoców".

Magdalena Stępień i Jakub Rzeźniczak stali się w krótkim czasie jedną z najpopularniejszych par polskiego show-biznesu. Uwagę internautów przykuł nie tylko burzliwy początek ich relacji, ale przede wszystkim ciąża modelki. Przyszła mama wystąpiła w "Plotkersach" i opowiedziała o tym, jak się czuje oraz o tym, jak opiekuje się nią ukochany. Z takiej strony piłkarza jeszcze nie znaliśmy.

Zobacz wideo

Magda Stępień gościem "Plotkersów". Zdradziła, ile przytyła w ciąży

Celebrytka wyznała w wywiadzie, że planowała z kochanym założenie rodziny, jednak nie spieszy jej się do ślubnego ołtarza.

Ja i Kuba jesteśmy po przejściach. Oboje jesteśmy medialnymi osobami, a z doświadczenia wiem, że lepiej nie wywierać żadnej presji na facecie. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że będę go błagać o ślub, bo jest dziecko. To nie o to chodzi. Na wszystko przyjdzie czas i pora. Dziecko planowaliśmy. Myślę, że Kuba zaplanuje oświadczyny, jak będzie na to gotowy.

Jakub Rzeźniczak, EwelinaJakub Rzeźniczak podał matkę swojej córki do sądu. "Dba o swój PR" [PLOTEK EXCLUSIVE]

Okazuje się, że piłkarz Wisły Płock bardzo dba o swoją ukochaną.

Jestem w drugim trymestrze i nie mam już zachcianek, ale wcześniej był istny rollercoaster. Od ogórków kiszonych, po jakieś pasztety i croissanty. Ciężko było mi wstawać bez tego z łóżka. Na szczęście ten czasu już minął. (...) Kuba gotuje, kiedy ma wenę, aczkolwiek potrafi, a rano zawsze robi mi sok ze świeżych owoców. (...) Nie ćwiczę, przytyłam siedem kilo.

Magda opowiedziała także, jak wyglądało jej pierwsze spotkanie z Jakubem.

Poznaliśmy się przez Instagram, ale spotkaliśmy się w Gdańsku. Przyjechałam do Trójmiasta, poszliśmy na imprezę do znajomych Kuby, więc od razu mnie z nimi poznał, co było zaskakujące. Trójmiasto będzie już zawsze bliskie mojemu sercu. (...) Randkujemy ciągle, ale najpiękniejszy prezent, który dostałam od Kuby, to niespodzianka na 29. urodziny, którą sam przygotował. Zobaczymy, co przygotuje na 30.

W poniedziałek informowaliśmy także o treści oświadczenia matki pierwszego dziecka Rzeźniczaka, jakie dotarło do naszej redakcji. Piłkarz pozwał Ewelinę Taraszkiewicz o naruszenie jego dobrego imienia i wnioskuje o zakaz wypowiadania się przez byłą partnerkę na jego temat. Jego kontakt z córką nie wygląda więc tak, jak powinien, jednakże Magda Stępień cieszy się, że jej syn będzie miał starsze rodzeństwo.

Cieszę się i uważam, że konflikty dorosłych nie powinny mieć wpływu na dobro dzieci. Trzeba to rozgraniczyć, bo kiedy my odejdziemy z tego świata, one zostaną i nie chciałabym, by jakoś wpłynęło to na ich przyszłość.

Na koniec rozmowy, którą możecie zobaczyć w powyższym materiale, Magda wyznała, że marzą jej się oświadczyny w Paryżu, a pierścionek zaręczynowy ma już upatrzony.

Więcej o: