Meghan Markle wygryzie Oprah Winfrey? "Jest idealną kandydatką na to stanowisko"

Pod koniec tygodnia zostanie wyemitowany wywiad księcia Harry'ego i Meghan Markle. Okazuje się, że to nie tylko możliwość zaprezentowania się przed szerszą publicznością. Kryje się za tym coś więcej.

Już 7 marca będzie wiadomo, co Meghan Markle i książę Harry powiedzieli w wywiadzie u Oprah Winfrey. To pierwszy taki występ pary od początku rezygnacji z obowiązków w rodzinie królewskiej. Nic dziwnego - obecnie mają większą możliwość decydowania o sobie. Okazuje się, że może się kryć za tym coś więcej – Meghan ma pomysł, jak wykorzystać swoją sławę i brak wcześniejszych ograniczeń.

Meghan Markle chce mieć własny program?

Ponad rok temu Meghan Markle i książę Harry wycofali się z pełnienia obowiązków w Pałacu. Od tego czasu idą jak burza i zawiązują kolejne umowy ze światowymi gigantami takimi jak Netflix i Spotify. Meg dubbingowała także dokument "Słonie” na Disney +, a teraz okazało się, że para chce nie tylko zarabiać, ale także wyjść do ludzi – zaczęła już przyjmować zaproszenia do programów rozrywkowych. Kilka dni temu książę Harry pojawił się w talk-show "The Late Late Show with James Corden". Wywiad miał luźną konwencję, nie obyło się bez żartów i zabawnych sytuacji. Pod koniec tygodnia zostanie z kolei wyemitowana rozmowa księcia Harry’ego i Meghan u Oprah Winfrey. Tutaj ma być zdecydowanie poważniej - zapowiedź wskazuje, że para zdradzi kilka szokujących szczegółów ze swojego życia.

Zobacz też: Meghan Markle pamiętała o księżnej Dianie podczas wywiadu u Oprah Winfrey. Ma po niej piękną pamiątkę

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Dotychczas żaden członek rodziny nie decydował się na tak prywatne wynurzenia. No może poza księżną Dianą, która w tajemnicy przed wszystkimi nagrywała bardzo osobiste kasety, na podstawie których powstała później jej autobiografia. Jak ostatnio zdążył podkreślić kilkukrotnie Harry, nie chce, by ich życie wyglądało jak jego matki, która czuła się w rodzinie królewskiej jak zwierzę w klatce. Dlatego zdecydował się na odejście z Pałacu i obranie własnej drogi. Nowym kierunkiem jest działalność medialna, co więcej - Meghan poparła ten pomysł, a nawet sama stwierdziła, że chciałaby być nie tylko przepytywana w wywiadach, ale też sama to robić. "Woman’s Day” twierdzi, że wywiad u Oprah będzie miał dla Markle szczególne znaczenie. Nie tylko zaprezentuje swoją historię, ale także ma szansę pokazać, jak czuje się na świeczniku przed kamerami. Cóż - doświadczenie w telewizji już ma, zagrała m.in. w serialu "Suits” i "CSI: Kryminalnych zagadkach Miami”. Stacja CBS rzekomo ma zastanawiać się nad zatrudnieniem jej w zastępstwie za Oprah, która wkrótce może zechcieć przejść na emeryturę. Poza tym postać Meghan w programie z pewnością przyciągnęłaby widownię, co przełożyłoby się na wyniki oglądalności tak ważne dla komercyjnej stacji.

Chcą wiedzieć, czy Meghan Markle naprawdę ma taką moc jak inne gwiazdy. Producenci szukają kogoś, kto zastąpi Oprah, która jest chętna do przejścia na emeryturę. Meghan jest idealną kandydatką na to stanowisko. Jeśli wyniki oglądalności się sprawdzą, CBS może zaproponować jej dłuższą współpracę - donosi osoba z otoczenia rodziny królewskiej w rozmowie z "Woman’s Day”.

Widzielibyście ją w tej roli?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.