Alec Baldwin i Hilaria Baldwin powitali na świecie szóste wspólne dziecko. Wiadomość o ciąży trzymali w tajemnicy

Alec Baldwin i jego żona Hilaria po raz kolejny zostali rodzicami. Radosną nowiną pochwalili się na Instagramie, publikując zdjęcie, na którym znalazły się wszystkie ich dzieci.

Alec Baldwin i jego żona Hilaria stworzyli jedną z najliczniejszych rodzin w show-biznesie. Pobrali się w 2012 roku, aktualnie wspólnie wychowują szóstkę dzieci (aktor ma także córkę, której matką jest Kim Basinger). Najmłodsze przyszło na świat zaledwie pięć miesięcy po narodzinach ich syna Eduardo.

Hilaria Baldwin i Alec BaldwinŻona Baldwina przekonywała, że pochodzi z Hiszpanii. Na jaw wyszło, że kłamała. Udawała nawet akcent! Teraz się tłumaczy

Alec Baldwin po raz kolejny został ojcem

Rodzice radosną nowiną podzielili się na Instagramie. Hilaria dodała zdjęcie, na którym pokazała się z całą gromadką. Po minach jego rodzeństwa widać, że są bardzo szczęśliwi z pojawienia się kolejnego członka rodziny. Jak na razie nie zdradzili, jakiej płci jest maluch oraz jak ma imię. Nie wiadomo też, w jaki sposób dołączył do nich, pojawiają się teorie, że dziecko zostało adoptowane lub że urodziła je surogatka.

 

Alec i Hilaria od samego początku związku mówili, że chcą mieć dużo dzieci. Zaledwie rok po ślubie doczekali się pierwszego wspólnego dziecka. Przeszli też wiele trudnych chwil - instruktorka jogi kilka razy poroniła. W 2014 roku straciła ciążę w czwartym miesiącu.

Zobacz wideo Wskazówki dla przyszłych mam
Z przykrością informujemy, że dzisiaj dowiedzieliśmy się, że nasze dziecko zmarło w wieku czterech miesięcy. Chcemy, abyście wiedzieli, że mimo że teraz nie czujemy się dobrze, kiedyś będziemy. Mamy tyle szczęścia dzięki czwórce naszych zdrowych dzieci i nigdy tego nie stracimy - poinformowali wtedy. 

Alec i Hilaria BaldwinŻona Aleca Baldwina znowu spodziewa się dziecka. "Maleństwo jest zdrowe"

Podobna sytuacja zdarzyła się kilka miesięcy wcześniej, w tym samym roku. Aktualnie są rodzicami ośmioletniej Carmen Gabrieli, pięcioletniego Rafaela, czteroletniego Leonarda, dwuletniego Romeo, pięć miesięcy temu powitali na świecie syna Eduardo.