Misiek Koterski komentuje relacje z Marcelą Leszczak po rozstaniu. "Dogadujemy się świetnie, ale tylko w pracy"

Marcela Leszczak i Misiek Koterski w styczniu znowu się rozstali. Teraz jednak spędzają ze sobą sporo czasu nie tylko ze względu na dziecko. Zdecydowali się na współpracę. Jak wyglądają ich relacje na tym polu?

Misiek Koterski i Marcela Leszczak chętnie pokazują, jak spędzają czas w rodzinnym gronie. Dlatego, gdy takich zdjęć i relacji jest na ich profilach mniej, internauci spekulują, że ich związek przechodzi kryzys. Tak było około rok temu, kiedy faktycznie sprawdziły się domysły fanów. Rozstali się na jakiś czas, jednak postanowili zawalczyć i dali sobie kolejną szansę. Niestety, bezskutecznie - pod koniec stycznia Marcelina poinformowała, że nie są razem, ale wciąż wychowują razem syna. Teraz wiadomo, że łączy ich także wspólna praca. Misiek zdradził, jak przebiega.

Marcela LeszczakMarcela z "Top Model" wraca na salony. Możecie jej nie poznać. Blond włosy to dopiero początek zmian

Marcela Leszczak i Misiek Koterski pracują nad wspólnym projektem 

Marcela Leszczak i Misiek Koterski poznali się w 2016 roku. Modelka znana z "Top Model" i aktor po przejściach (był uzależniony od alkoholu i narkotyków) od razu przypadli sobie do gustu. Ona piękna, on zabawny i charyzmatyczny. Już kilka miesięcy później okazało się, że wkrótce na świat przyjdzie ich dziecko. Zdecydowali się założyć rodzinę i spróbować szczęścia we trójkę. Niestety, ich relacja przechodziła wzloty i upadki - raz się rozstawali, by zaraz poinformować o powrocie.

Kilka dni temu  Leszczak potwierdziła, że znowu zdecydowali się żyć osobno. Mają jednak syna Fryderyka, który już na zawsze będzie ich łączył. To jednak niejedyna kwestia, która sprawia, że są ze sobą blisko. Misiek na Instagramie ujawnił, że pracują nad wspólnym projektem. Co więcej, świetnie się dogadują, ale tylko na planie.

Niby razem , a jednak osobno. Świetnie się dogadujemy... Ale tylko w pracy - napisał. 

Zobacz też: Internautka zapytała Marcelę Leszczak o wysokość alimentów od Miśka Koterskiego. Podała kwotę

Marcelina Leszczak i Michał KoterskiMisiek Koterski ma nową dziewczynę. Przecieramy oczy ze zdziwienia. To FINALISTKA "Top Model"!

 

Przypomnijmy, że wcześniej Misiek i Marcela rozstali się niecały rok temu i już w kwietniu spędzili wspólne święta wielkanocne. Widzicie tu szanse na powrót? 

Zobacz wideo Misiek Koterski wspiera Marcelę Leszczak
Więcej o: