"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia zmieniła fryzurę. Zrezygnowała z blondu. Internauci: O niebo lepiej

Ostatnio Oliwia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" zdecydowała się na odważną metamorfozę, która wiązała się ze zmianą koloru włosów. Efektami pochwaliła się na Instagramie. Trzeba przyznać, że nowa fryzura bardzo jej pasuje.

Od rozstania Oliwii Ciesiółki i Łukasza Kuchty ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" minęły przeszło dwa miesiące. Oboje podążają już innymi drogami, mając jednak na względzie dobro ich syna Franka. Oliwia, która dotychczas była dość aktywna w swoich mediach społecznościowych, na pewien czas zniknęła z Instagrama. Po dłuższej nieobecności powróciła jednak, zaskakując internautów swoją metamorfozą. 

Zobacz wideo "Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia opowiada o tęsknocie za rodziną

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Oliwia nie jest już blondynką

Celebrytka zdecydowała się na diametralną zmianę, tym samym rezygnując z platynowego blondu. W nowym poście pochwaliła się efektem.

Wiosna za rogiem. Żegnamy platynę! - napisała Oliwia.
 

Pod postem posypało się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Internautom bardzo spodobała się metamorfoza Oliwii. Wiele osób zgodnie przyznało, że obecny kolor pasuje jej znacznie bardziej niż platynowy blond. 

Zdecydowanie lepiej. Piękna zmiana. 
Kolor stworzony dla Ciebie. Pięknie, świeżo, młodo i naturalnie.
Ślicznie wyglądasz. Zmiana na plus. Bardzo ładny kolor. 
O niebo lepiej - pisali internauci. 

Przypomnijmy, że Oliwia i Łukasz byli jedną z najbardziej lubianych par w "Ślubie od pierwszego wejrzenia". Po zakończeniu telewizyjnego eksperymentu zamieszkali razem i wkrótce doczekali się narodzin swojego pierwszego dziecka. Nic nie wskazywało więc na to, że w ich małżeństwie źle się dzieje. Dlatego decyzja o rozstaniu Oliwii i Łukasza zszokowała fanów tym bardziej że celebrytka przyznała, że od dłuższego czasu walczyli o to, by uratować swoją relację

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.