Dziewczyna Piotra Żyły pozuje w bieliźnie, goglach i śniegowcach. Fani są oczarowani. "Przy takim dopingu Piter szaleje"

Marcelina Ziętek pochwaliła się efektami profesjonalnej sesji zdjęciowej. Dziewczyna Piotra Żyły zapozowała w bieliźnie i narciarskich akcesoriach.

Marcelina Ziętek jest aktywna na Instagramie, ale publikuje tam wyłącznie swoje zdjęcia. Mimo że już od dłuższego czasu jest związana z Piotrem Żyłą, to jednak nie afiszuje się z relacją w social mediach. Ostatnio jedynie pokazała swoje wzruszenie po zwycięstwie skoczka w czasie mistrzostw świata. Teraz natomiast pochwaliła się efektami swojej sesji zdjęciowej.

Marcelina Ziętek, Piotr ŻyłaPiotr Żyła gwiazdą Mistrzostw świata w skokach! Jego ukochana kibicowała mu przed telewizorem

Zobacz wideo Justyna Żyła o reakcji dzieci na rozwód

Zobacz także: Marcelina Ziętek karierę rozpoczęła już lata temu. Jak kiedyś wyglądała? Nie bała się odważnych sesji

Marcelina Ziętek pozuje w bieliźnie i w narciarskich akcesoriach

Młoda aktorka wrzuciła na Instagram kilka zdjęć, które są efektem sesji. Marcelina Ziętek zapozowała do nich w sportowej bieliźnie, do tego miała gogle narciarskie oraz śniegowce. Nie do końca wiadomo, jaki był zamysł sesji - czy Marcelina reklamuje sportowe akcesoria, czy po prostu chciała pochwalić się swoimi ulubionymi akcesoriami, które niejako nawiązują do zawodu i pasji Piotra Żyły.

Praca, wytrwałość, uczciwość, pasja, mieszkanka na spełnienie marzeń - napisała w opisie do zdjęć.
 

Polecamy również: Piotr Żyła i Marcelina Ziętek planują ślub? Justyna Żyła zdążyła odnieść się do doniesień: Życzę szczęścia

Fani zachwycili się zdjęciami Marceliny i chętnie komplementowali ją w komentarzach.

Idealna figura.
Mega!
Petarda!
Przy takim dopingu Piter szaleje - komentowali fani.

Dziewczyna Piotra Żyły nie zareagowała na żaden z komentarzy. Jej kochany również nie zabrał głosu, ale nie ma w tym nic dziwnego, bo nigdy tego nie robi. Para wciąż stara się utrzymywać swój związek z dala od social mediów.

Więcej o: