Laura Dern pomyliła Złote Globy z biurem, a Cynthia Erivo chyba ledwo chodziła w tych butach. Oto najgorsze stylizacje z gali

Podczas rozdania Złotych Globów 2021 niewiele gwiazd pojawiło się na czerwonym dywanie, ale i tak nie zabrakło modowych wpadek.

Złote Globy 2021 już za nami. Poznaliśmy zwycięzców, a także mieliśmy okazję zobaczyć najpiękniejsze kreacje. Niestety, tegoroczna gala różniła się od poprzednich z wiadomego powodu. Część gwiazd została w domach i łączyła się ze studiem online. Nie wszystkich więc mogliśmy podziwiać na czerwonym dywanie, ale i tak niektórym gwiazdom udało się nas zachwycić. Nie zabrakło także modowych wpadek.

Zobacz wideo Joanna Przetakiewicz ocenia stylizacje gwiazd sprzed lat

Złote Globy 2021. Najgorsze stylizacje wieczoru

Podczas tegorocznej gali nie zabrakło kreacji, które nas zawiodły. Niektóre z nich bardziej nadawałyby się na co dzień do pracy w korporacji niż na czerwony dywan. Prym wiodły tutaj przede wszystkim prowadzące - Amy Poehler oraz Tina Fey. Przebierały się kilka razy, ale żadna z ich stylizacji nie była trafiona. Szybko chcemy zapomnieć zwłaszcza o czarnej krótkiej sukience z cekinami, paskiem w talii i złotymi guzikami, którą Amy dobrała do czarnych grubych rajstop i sandałów z paskami.

Amy PoehlerAmy Poehler East News

Nie lepiej było w przypadku Tiny Fey, która wyglądała tak, jakby pomyliła Złote Globy z wigilią firmową.

Tina FeyTina Fey East News

Tymczasem Laura Dern śmiało mogłaby udawać szefową Tiny. Właściwie w tym czarnym garniturze mogłaby być szefową w każdej korporacji. Nie tego oczekujemy od gwiazd na czerwonym dywanie i to podczas rozdania Złotych Globów. Z kolei Cynthia Erivo przesadziła w drugą stronę i wkroczyła cała na zielono. Nie da się ukryć, że bardzo wyróżniała się na tle innych gwiazd. W tym przypadku nie jest to jednak komplement. Sytuacji nie uratowały również kosmiczne buty w stylu Lady Gagi. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii! 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.