Meghan Markle pamiętała o księżnej Dianie podczas wywiadu u Oprah Winfrey. Ma po niej piękną pamiątkę

W sieci pojawiła się zapowiedź wywiadu księcia Harry'ego i Meghan Markle u Oprah Winfrey. Meghan na nagranie założyła m.in. diamentową bransoletkę - pamiątkę po księżnej Dianie.

Już 7 marca wyemitowany zostanie wywiad z księciem Harrym i Meghan Markle, który nagrali u Oprah Winfrey. Zapowiedź tego wydarzenia możemy już oglądać w sieci. Na pierwszy rzut oka widać, że para książęca prezentuje się nienagannie. Książę Harry postawił na klasykę - szary garnitur i białą koszulę. Meghan wybrała na tę okazję jedwabną, czarną suknię od Armaniego, której koszt to, bagatela, 4700 dolarów oraz kilka znaczących dodatków. Cena biżuterii przewyższa jednak wartość stroju. Oprócz bransoletki Cartier Love za ponad 6500 dolarów oraz naszyjnika z akwamaryny, uwagę mediów zwrócił jeszcze jeden szczegół.

Złote Globy 2021 - prowadzące Tina Fey i Amy PoehlerZłote Globy 2021. "Nomadland" najlepszym filmem, "Mank" bez żadnej statuetki

Meghan Markle u Oprah Winfrey - na nadgarstku bransoletka księżnej Diany

Całości stroju dopełniała diamentowa bransoletka, która od razu została rozpoznana przez ekspertów. To pamiątka po Carterach, a konkretnie - księżnej Dianie, która dawniej ją nosiła. Nie ma wątpliwości, że jednym z tematów wywiadu będzie właśnie zmarła matka księcia Harry'ego. Podczas ekskluzywnej, dwugodzinnej rozmowy, poruszone zostaną tematy, którymi przez ostatni rok od megxitu żył cały świat. Harry i Meghan opowiedzą o odejściu z rodziny królewskiej i przeprowadzce do USA.

Mateusz GesslerGessler uderza w winnych zamknięcia restauracji. "Myśleli egoistycznie"

Czuję ulgę i cieszę się, że tu siedzę z żoną u mojego boku... To było dla nas niewiarygodnie trudne, ale mieliśmy siebie nawzajem - mówi książę Harry w tajemniczej zapowiedzi.

Wywiad zostanie wyemitowany jako "Oprah z Meghan i Harrym: A CBS Primetime Special" w telewizji CBS, w niedzielę 7 marca o 20:00 (czyli w środku nocy czasu polskiego).

Zobacz wideo Meghan Markle wraca do pracy?