Jest zwiastun wywiadu Meghan Markle i Harry'ego u Oprah. "Powiedzieliście szokujące rzeczy"

"Powiedzieliście tu kilka szokujących rzeczy". Tak Oprah Winfrey podsumowała swoją rozmowę z księciem Harrym i Meghan Markle. W sieci pojawił się zwiastun wywiadu. Widać na nim, że młodszy syn księżnej Diany zdobył się na trudne wyznania.

l;.,poKsiążę Harry i Meghan Markle nagrali, kontrowersyjny według wielu, wywiad z Oprah Winfrey. Ten w całości ma zostać wyemitowany 7 marca, jednak fragmenty rozmowy, w formie zapowiedzi, już teraz pojawiły się w sieci. Trzeba przyznać, że budzą zainteresowanie, bo padają naprawdę szczere i trudne wyznania. Zwłaszcza z ust księcia Harry'ego. 

Meghan Markle, książę Harry, królowa Elżbieta IIWywiad u Oprah to zemsta Meghan Markle i księcia Harry'ego za stracone przywileje

Zobacz wideo Książę Harry i Meghan Markle. Odejście z rodziny królewskiej miało swoje konsekwencje

Książę Harry i Meghan Markle u Oprah Winfrey. Są oficjalne zapowiedzi wywiadu 

Książę Harry zgodnie z obawami rodziny królewskiej w wywiadzie u Oprah Winfrey poruszył temat odejścia z Pałacu. Przyznał, że martwił się o to, że "historia się powtórzy", co prawdopodobnie wiązało się z lękami Harry'ego o to, że jego żona może podzielić tragiczny los jego matki. O niej zresztą również wspomniał, ubolewając, że księżna Diana była pozostawiona z problemami sama sobie. Wyznał, że nie wyobraża sobie, co mogła czuć "przechodząc przez ten proces sama".

Twierdził też, że opuszczenie rodziny królewskiej było "niewiarygodnie trudne". I jest wdzięczny za to, że  dziś może siedzieć w Los Angeles i udzielać z żoną u boku wywiadu. Przez ten czas ciężarna Meghan milczała, siedząc z ręką delikatnie opartą na zaokrąglonym już brzuchu. 

W zwiastunie widać też fragment, w którym Meghan udziela wywiadu sama, bez księcia Harry'ego (tak ma zacząć się rozmowa, Harry dołączy do niej później). Oprah zapytała o to, czy Markle milczała, czy była uciszana oraz o to, w jaki sposób Meghan odkryła, że życie w rodzinie królewskiej jest "prawie nie do przeżycia". Sama dziennikarka, by podgrzać atmosferę, dodała - co oczywiście zostało zamieszczone w zwiastunie - że wypowiedzi Meghan i Harry'ego są szokujące. 

Powiedzieliście tu kilka szokujących rzeczy - pada z ust prezenterki.

Elżbieta II, książę Harry, Meghan MarkleElżbieta II wygłosi przemówienie przed wywiadem Meghan i Harry'ego

Oprah jest zachwycona tym, jakie informacje udało jej się wyciągnąć od Meghan Markle i Harry'ego. Podobno już pochwaliła się, że to najlepszy wywiad ze wszystkich, które udało jej się przeprowadzić podczas swojej wieloletniej kariery. To, że Oprah szczyci się rozmową z Meghan i Harrym potwierdza między innymi Gayle King ze stacji CBS.

Zapowiedź wywiadu możecie obejrzeć poniżej.