Kuba Wojewódzki reklamuje kwiaty z prawie 30 lat młodszą miss. Przez dwuznaczny wpis znowu igra z obserwatorami

Kuba Wojewódzki opublikował nowe zdjęcie. Znajduje się na nim z 29-latką z Rybnika. Po raz kolejny podsyca plotki o nowym związku i wykorzystuje je do reklamowania produktów.

Kuba Wojewódzki znowu udowodnił, że zasady marketingu opanował do perfekcji. Żeby wypromować reklamowane przez siebie produkty, dodaje zdjęcia z kobietami, sugerując, że od kilku miesięcy się z kimś widuje - na zamieszczonych ujęciach pojawiały się nogi albo inne fragmenty kobiecego ciała. W nowym poście poszedł o krok dalej i zapozował z kobietą, którą łatwo można zidentyfikować: to 29-letnia modelka, która ma za sobą udział w kilku konkursach piękności.

Złote Globy - najlepsze kreacjeZłote Globy. Najlepsze kreacje w historii rozdania nagród [NASZ TOP 10]

Kuba Wojewódzki reklamuje kwiaty w towarzystwie kobiety

U Kuby Wojewódzkiego nigdy nie wiadomo, czy mówi albo robi coś "na poważnie", dlatego zdjęcia z kobiecymi częściami ciała nie dawały pewności, że się z kimś spotyka. Fani co jakiś czas sugerowali swoje typy dotyczące miłości dziennikarza - mówiło się, że wrócił do Renaty Kaczoruk, z którą był pięć lat. Podejrzenia padły też m.in. na Angeliką Wachowską i Annę Muchę. Teraz jednak dziennikarz wykorzystał zainteresowanie, by wypromować kwiaty. Zamieścił zdjęcie z kobietą i podpisał je dwuznacznym cytatem. 

Jedyne, czego naprawdę potrzebujesz w życiu, to osoba, która potrzebuje Cię w swoim... - napisał Wojewódzki. 
 

Wojewódzki, EgurrolaWojewódzki nie przepuścił okazji, by podrwić z Egurroli. "Taniec to droga donikąd"

Wiadomo, że na zdjęciu jest 29-letnia Ludwika pochodząca z Rybnika. Obecnie mieszka w Warszawie, gdzie robi karierę modelki. Wcześniej brała udział w kilku konkursach piękności - w 2016 roku ubiegała się o koronę w konkursie Miss Polonia. Obecnie jest twarzą kilku programów w TVP.

Zobacz też: Wojewódzki o ciąży Nowakowskiej. Cios poniżej pasa: Urlop macierzyński wyda jej się zbliżony do pracy na Woronicza

Zobacz wideo Anna Mucha komentuje książkę Wojewódzkiego. "Ja jeszcze nie czytałam, ale..."
Więcej o: