Ciężarna Pippa Middleton przyłapana z synem na zakupach. Jej brzuch jest już tak duży, że nie jest w stanie skryć go pod płaszczem

Pippa Middleton została ostatnio przyłapana przez paparazzi na spacerze z dwuletnim synem. Całą uwagę kradną jej ciążowe krągłości. Siostra księżnej Kate urodzi niedługo drugie dziecko!

Kiedy Kate Middleton zaczęła spotykać się z przyszłym królem, automatycznie znani stali się członkowie jej rodziny. Zdecydowanie najlepiej w medialnym świecie odnalazła się młodsza siostra księżnej, Pippa. Dziś określana jest mianem celebrytki, która nie chroni swojej prywatności w jakiś szczególny sposób. W 2017 wyszła za kierowcę rajdowego, Jamesa Matthewsa, z którym od ponad dwóch lat wychowuje syna, Arthura. Niedługo parze przybędzie obowiązków, ponieważ Pippa jest w drugiej ciąży. Brzuch rośnie z dnia na dzień i dzięki zdjęciom paparazzi możemy zobaczyć, jak aktualnie prezentuje się kobieta.

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Ciążowy brzuch Pippy Middleton coraz większy. Nie ukryje go już nawet kraciasty płaszcz

Pippa została przyłapana przez paparazzi podczas zakupów z synem. Była ubrana bardzo zwyczajnie i nijak nie przypomniała znanej celebrytki. Miała na sobie stylowy, szary płaszcz w kratę i botki na niskim obcasie. Całość uzupełniła wielkimi okularami przeciwsłonecznymi. Część włosów spięła. Nie da się ukryć, że ciąża służy Middleton, a sporych rozmiarów brzuch, mamy wrażenie, że próbuje wydostać się spod zapiętego na cztery guziki okrycia wierzchniego.

Pippa MiddletonPippa Middleton FORUM

W galerii zobaczycie, jak pięknie w dniu ślubu prezentowała się Pippa.

Pippa Middleton, księżna KateKsiężna Kate otrzymała od siostry niezwykły prezent. To piękny ukłon w stronę księżnej Diany. I kontynuacja wyjątkowej tradycji

Księżna Kate - życie prywatne

Kate Middleton marzyła, by mieć dużą rodzinę, ponieważ doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest posiadanie rodzeństwa. Sama ma dwójkę - młodszą o rok siostrę Pippę oraz młodszego o pięć lat brata Jamesa. Rodzina żony przyszłego władcy Zjednoczonego Królestwa wychowywała się w hrabstwie Berkshire. Rodzice Middletonów poznali się w pracy - Carole była stewardesą, a Michael dyspozytorem lotów w British Airways.

James Middleton zgolił brodęBrat księżnej Kate zgolił brodę pierwszy raz od siedmiu lat

Więcej o: