Konferencja "TTBZ". Narożna z dekoltem do pępka, ale show kradnie Arciuch i jej nogi. Ogień! Krwista marynarka też świetna

Już za tydzień Polsat wyemituje pierwszy odcinek nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a teraz stacja zorganizowała konferencję show. Prym wiodły na niej panie, które ściankowymi stylizacjami rozpaliły zmysły. Spójrzcie tylko na Arciuch! Jest ogień.

Już 5 marca na antenie Polsatu zadebiutuje 14. edycja muzycznego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Tym razem w znanych i lubianych będą przemieniać się: Piotr Gawron-Jedlikowski, Paweł Góral, Maja Hyży, Michał Meyer, Magdalena Narożna, Anna-Maria Sieklucka, Lesław Żurek, Tamara Arciuch. Na ostatniej konferencji prasowej programu całą uwagę skupiła na sobie ostatnia z pań. W tych szortach i krwistej marynarce aktorka wyglądała rewelacyjnie!

Zobacz wideo Magda Narożna planowała zmienić nazwisko po rozstaniu, ale nie zrobiła tego. Dlaczego?

Konferencja "TTBZ". Magda Narożna z dekoltem do pępka. Show kradnie Tamara Arciuch. Nogi do nieba

Choć pierwszy odcinek nowej edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" widzowie obejrzą dopiero w najbliższy piątek, uczestnicy kończą właśnie nagrywać cały sezon. Na konferencji prasowej z chęcią pozowali na ściance, jednak całe show skradła Tamara Arciuch. Ukochana byłego zwycięzcy programu (Bartek Kasprzykowski triumfował w czwartej edycji) stanęła przed fotoreporterami ubrana w czarny zestaw - koszulę i szorty oraz czerwoną marynarkę (chyba zamszową). Całość uzupełniła wysokimi szpilkami na platformie. Wyglądała świetnie! 

Tamara ArciuchTamara Arciuch KAPiF

Równie seksownie prezentowała się Magda Narożna, która także nie stroni od wysokich butów. Podczas spotkania prasowego z mediami miała na sobie jasną mini z głębokim dekoltem. Trzeba przyznać, że gwiazda disco polo robi się coraz odważniejsza!

Magda Narożna,Magda Narożna, KAPiF

Na konferencji nie zabrakło także pozostałych pań, które zawalczą o nagrodę główną. Maja Hyży postawiła na niebieskie kolory, z kolei Anna Maria Sieklucka była uroczą śnieżynką. Ich stylizacje zobaczycie w naszej galerii.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.