Matylda Damięcka uczciła sukces Piotra Żyły nową grafiką. Trafiła w punkt. "Żyła złota"

Matylda Damięcka postanowiła stworzyć grafikę na cześć spektakularnego sukcesu Piotra Żyły. "Nasz heheszek złoty" - napisała.

Sukces Piotra Żyły podczas mistrzostw świata w Oberstdorfie odbił się głośnym echem. Skoczek został mistrzem świata i zdobył złoty medal, wywołując skrajne emocje wśród swoich fanów. Został nawet uwieczniony na grafice Matyldy Damięckiej.

Marcelina Ziętek, Piotr ŻyłaPiotr Żyła gwiazdą Mistrzostw świata w skokach! Jego ukochana kibicowała mu przed telewizorem

Zobacz wideo

Przeczytaj także: Piotr Żyła w euforii po mistrzostwach świata. "Dostałem szwungu, jak ta wiewiórka"

Matylda Damięcka narysowała Piotra Żyłę i uczciła jego sukces

Matylda Damięcka już od dawna publikuje na Instagramie niezwykle trafne i wymowne grafiki, które stanowią komentarz do najnowszych wydarzeń w kraju i na świecie. Nie mogła więc zignorować sukcesu Piotra Żyły. Na jej profil trafiła grafika, którą go uczciła. Widzimy na niej skoczka w złotym kolorze, a podpis trafia w sedno.

Żyła złota - napisała.

W opisie do grafiki dodała z kolei:

"Heheszek". Nasz heheszek złoty.

Matylda DamięckaMatylda Damięcka Instagram/thegirlwhofellonearth

Przeczytaj również: Piotr Żyła imprezował ze skoczkami po spektakularnym zwycięstwie. Zdobywał nową umiejętność. "Najlepszy"

Fani nie kryli zachwytu pracą Matyldy.

Rewelacyjne skojarzenie.
Jaka świetna gra słów!
Genialne - komentowali.

Niektórzy nie powstrzymali się również od złośliwości, nawiązując w komentarzu do Justyny Żyły.

Przynajmniej dla byłej - napisał jeden z internautów.

Tymczasem Justyna Żyła dopiero kilka godzin po zwycięstwie byłego męża zdecydowała się zabrać głos. Podkreśliła, że nie będzie publicznie gratulować Piotrowi sukcesów i zrobiła to już w wiadomości prywatnej. Dodała także, że to będzie jej ostatni komentarz w tej sprawie.

Przeczytajcie więcej na ten temat: Justyna Żyła komentuje zwycięstwo Piotra. Ujawniła, dlaczego robi to dopiero teraz. "Zarzucano mi, że nie mogę o nim zapomnieć"