Anna Lewandowska planuje trzecie dziecko? Ostatni wpis trenerki nie pozostawia wątpliwości

Anna Lewandowska otwarcie przyznała, że myśli nad trzecim dzieckiem. Ciekawe tylko, czy zdecyduje się zajść w ciążę jeszcze w tym roku.

Anna Lewandowska jest szczęśliwą mamą dwóch córek - czteroletniej Klary oraz Laury, która przyszła na świat w maju ubiegłego roku. W mediach społecznościowych trenerka chętnie dzieli się z obserwatorami treściami dotyczącymi macierzyństwa i często pokazuje na Instagramie swoje pociechy. Jednak jej ostatnie zdjęcie zaskoczyło fanów. Czy trenerka planuje trzecie dziecko?

Zobacz wideo Robert Lewandowski bawi się z Laurą

ZOBACZ TAKŻE: Robert Lewandowski spędza poranek bawiąc się z Laurą. Gilgotki chyba się jej spodobały. Widać też, jak wielki jest ich dom

Anna Lewandowska planuje trzecie dziecko?

Możliwie, że w tym roku będzie czekało nas kolejne baby boom w polskim show-biznesie. Plany o kolejnym dziecku zaczęła snuć Anna Lewandowska - do czego sama się przyznała. 

Trenerka zapozowała z niemowlęciem i napisała:

Może powinnam pomyśleć o trzecim dziecku? Pewnego dnia na pewno  - podpisała zdjęcie.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska Anna Lewandowska - Instagram

Lewandowscy to bez wątpienia małżeństwo, które odniosło ogromny sukces. Oboje mają na swoim koncie  liczne osiągnięcia, które przyniosły im uznanie, sławę i pieniądze. Również prywatnie doskonale sobie radzą, a każdą wolną chwilę poświęcają Klarze i Laurze. Nic więc dziwnego, że zastanawiają się nad trzecim potomkiem. Myślicie, że Klara i Laura doczekają się brata albo kolejnej siostry?

Anna Lewandowska od czasu do czasu chętnie wspomina czasy obu ciąży, które były dla niej bardzo ważne. Jak sama mówi, decyzja o macierzyństwie była świadomym wyborem, do którego zachęca inne kobiety. 

ZOBACZ TAKŻE: Anna Lewandowska z ciążowym brzuszkiem. Internauci: Trzecie dziecko? Trenerka w opisie rozwiała wątpliwości

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.