Doda wróciła z długich wakacji do Polski. Przywitał ją ogromny bukiet róż i niespodzianka. "Dobrze tu wrócić"

Doda po długim urlopie w końcu wróciła do Polski. Gwiazda pochwaliła się niespodziankami, które na nią czekały.

Dorota "Doda" Rabczewskana początku 2021 roku wybrała się na egzotyczne wakacje do Meksyku. Co ciekawe, jej mąż pozostał w Warszawie, a artystce towarzyszyły koleżanki. Wakacje trwały prawie miesiąc, a więc walentynki oraz urodziny gwiazda również spędziła z dala od męża. Mimo to po powrocie do Polski czekał na nią bukiet czerwonych róż.

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku

Ida Nowakowska w stylizacji Kamili BrudzyńskiejNowakowska w marynarce od Maff. Wygląda świetnie, ale my zakochaliśmy się w butach

Doda wróciła do Polski. Czekały na nią róże

Doda niespodzianką pochwaliła się na InstaStory. Gwiazda opublikowała kilka zdjęć, na których trzyma spory bukiet czerwonych róż. Choć nie zdradziła od kogo go dostała, wyraźnie widać, że sprawił jej ogromną radość. 

Dzień dobry i dobrze tu wrócić - podpisała jedną z fotografii. 

DodaDoda Doda - Instagram

Jak myślicie od kogo ten bukiet? 

Warto wspomnieć, że jakiś czas temu Doda opublikowała post, w którym wspomniała o plusach i minusach wakacji w Meksyku. Nawiązała także do walentynek i faktu, że nie towarzyszył jej ukochany, a koleżanki. Wtedy też po raz pierwszy napomknęła o złamanych sercach. Może tym wpisem chciała nam coś przekazać?

ZOBACZ TAKŻE: Doda spędzi walentynki i urodziny w Meksyku bez męża. W najnowszym poście wspomina o złamanych sercach

To jednak nie koniec niespodzianek. Dorota Rabczewska od razu po powrocie postanowiła wybrać się na trening (w końcu wakacyjne pokusy same się nie spalą). Tam również przyjaciółka przywitała ją prezentem - spóźnionym, urodzinowym ciachem. 

DodaDoda Doda - Instagram

ZOBACZ TAKŻE: Doda pokazała, jak spędziła urodziny. Była niespodzianka i "magiczne gniazda". "Nie wyobrażałam sobie innego miejsca"

Radosław Majdan, Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek chwali się pracownikami i nagle... krytykuje Majdana

Więcej o: