Ewa Minge ma siwe włosy. Nie, to nie peruka! Przy okazji wbiła szpilę Rozenek. Dziwne, w końcu szyła jej sukienki na ślub

Ewa Minge opublikowała na Instagramie nowy post. Projektantka mody pochwaliła się spektakularną metamorfozą - przefarbowała się na siwo. Przy okazji odniosła się do ostatniej afery związanej z Małgorzatą Rozenek i jej modową marką.

Ewa Minge od lat oskarżana jest przez internautów o nadmiernie korzystanie z zabiegów upiększających. Rudowłosa (do tej pory) projektantka wszystkiemu zaprzecza i mimo to publikuje w sieci odważne zdjęcia mocno zmienionej za pomocą filtrów czy makijażu twarzy. W sobotę pochwaliła się niesamowitą metamorfozą. Niesamowitą, bo w  nowych włosach wygląda, jakby miała na głowie perukę. Ciekawy jest też wpis. Chyba każdy wie, kogo miała w nim na myśli.

Zobacz wideo Czy Małgorzata Rozenek ma kompleksy? „Tyłek mogę wypracować, albo zoperować”

Ewa Minge ma siwe włosy! Nie, to nie peruka! Przy okazji wbiła szpilę Rozenek

Ewa Minge poczyniła kolejny motywacyjny wpis. Przekonywała, że jej wizerunek to jej sprawa i będzie z nim robić to, co chce. Zapragnęła więc zmienić fryzurę i z burzy rudych włosów nie pozostało nic. Projektantka postawiła na siwy kolor. Przy okazji odniosła się do ostatniej afery związanej z Małgorzatą Rozenek i jej modową marką, którą oskarżono o nieautentyczność.

Siwe, srebrne.... Trochę artystyczne jak moje życie ostatnio. Więcej w nim sztuki jak matematyki, choć ta druga jest podstawą wszystkiego. Szykując się kilka miesięcy do takiej zmiany, przetestowałam wszystkie metody rozjaśniania, przedłużania, systemów itp. W końcu ostatnio co druga celebrytka jest projektantką mody, wiec może ja przerzucę się na fryzjerstwo - żartowała.

Małgorzata Rozenek, Aleksandra ŻurawRozenek tłumaczy się z podobieństwa projektów do strojów Oli Żuraw

A jednam nie wzięłam się za nowy fach. Udałam się do świetnego fryzjera i efekt dla mnie bombowy. Przypominam, to moja głowa i moje życie, ważne więc, co ja lubię. Uprawiając sztukę i modę od dłuższego czasu, przyglądając się od kilku lat absurdowi wartości budowanych na iluzorycznej rzeczywistości Instagrama, podjęłam decyzję o rewolucji, nie tylko tej na głowie - dodała, zachęcając internautów do wspierania polskich przedsiębiorców i kupowania odzieży od polskich marek.
 

Mamy nadzieję, że aluzja w stronę Małgorzaty to jedynie forma nieudanego żartu. W końcu Rozenek przyrzekała wierność Radosławowi właśnie w sukni zaprojektowanej przez Minge.

Małgorzata Rozenek i Radosław MajdanMałgorzata Rozenek i Radosław Majdan na ślub wydali 100 tys., a ile dostali od gości? DUŻO. Te pieniądze już mają swój cel

Więcej o: