Ida Nowakowska podkreśla ciążowe krągłości w marynarce od Maffashion. Wygląda świetnie, ale wygrywają buty. Chcemy je!

Za Idą Nowakowską pracowita sobota. Tancerka wzięła udział w kolejnej sesji zdjęciowej promującej programy TVP. W marynarce od marki Maffashion wyglądała bardzo dobrze.

Już za nieco ponad dwa miesiące Ida Nowakowska przywita na świecie swoje pierwsze dziecko. Gwiazda nie ukrywa ekscytacji, o czym mówi w wywiadach i na swoich social mediach. Tancerka nie zamierza jednak zbyt szybko uciekać na urlop macierzyński i nadal pracuje. W sobotę pojawiła się na planie zdjęciowym. Pozowała w błękitnej marynarce od marki Maffashion, Eppram, i fuksjowych butach.

Zobacz wideo Nowakowska i Włodarczyk zostaną mamami. Które gwiazdy także wylądują na porodówce w 2021 roku?

Ida Nowakowska podkreśla ciążowe krągłości w marynarce od Maffashion. Wiosennie!

W czwartek Ida Nowakowska pojawiła się z mężem na ramówce TVP. Z przykrością stwierdzamy, że nie zachwyciła w czarno-białej stylizacji, ale wszystko nadrobiła dwa dni później. 27 lutego na planie zdjęciowym hasała w dżinsach i stylowej marynarce firmy Maffashion. (POLECAMYKourtney Kardashian wyszła na miasto w marynarce od Maffashion. Blogerka pęka z dumy). Całość prezenterka "Pytania na śniadanie" uzupełniła szpilkami w kolorach mocnego różu i kolczykami w gwiazdki.

Ida Nowakowska w stylizacji Kamili BrudzyńskiejIda Nowakowska w stylizacji Kamili Brudzyńskiej screen IG

Za sobotnią stylizację przyszłej mamy odpowiedzialna jest Kamila Brudzyńska, która na co dzień współpracuje m.in. z: Martą Manowską, Andrzejem Piasecznym oraz Tomaszem Kammelem.

Tomasz Kammel, Marzena RogalskaRogalska nigdy nie przyjaźniła się z Kammelem, ostrzegała go, że odejdzie

Ida jeszcze przez co najmniej półtora miesiąca będzie pojawiać się w pracy na planie "Pytania na śniadanie", które prowadzi u boku Tomasza Wolnego. Prezenter został bez stałej pary po tym, jak na jaw wyszło, że Marcelina Zawadzka oskarżana jest o oszustwa podatkowe. Nowy duet przypadł do gustu nie tylko szefostwu stacji, ale przede wszystkim widzom. Trzeba jednak przyznać, że po Idzie absolutnie nie widać, że jest na przełomie szóstego i siódmego miesiąca ciąży. Ale cóż, wysportowane tancerki chyba tak mają. Najważniejsze, żeby maluch był zdrowy!

Więcej o: