Żona skoczka chwali się ciążowymi krągłościami. "Dwa serca". Poród coraz bliżej! Niedawno zdradziła płeć dziecka

Agnieszka Kot, żona Macieja Kota, jest już w zaawansowanej ciąży. Na Instagramie pochwaliła się rosnącym brzuchem.

Maciej Kot i jego żona Agnieszka niedługo powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Agnieszka Kot chętnie chwali się tym faktem na Instagramie, publikując zdjęcia rosnącego brzucha. Tak zrobiła i tym razem. Jakiś czas temu zdradziła także płeć dziecka.

Zobacz także:  Adam Małysz ma już dorosłą córkę, a Maciej Kot niedługo po raz pierwszy zostanie ojcem. Sprawdziliśmy, którzy skoczkowie mają już dzieci

Zobacz wideo Sylwia Przybysz zorganizowała baby shower

Agnieszka Kot chwali się ciążowymi krągłościami

Trenerka przygotowuje się do nowej życiowej roli. Na Instagramie chętnie publikuje dużo zdjęć, które prezentują jej zmieniające się ciało. Widać, że ten okres jest dla niej bardzo ekscytujący. Teraz dodała nowe zdjęcie, na którym czule dotyka swojego brzucha.

Dwa serca - napisała.
 

Już dziesięć tygodni temu Agnieszka i Maciej poznali płeć swojego maleństwa. Okazało się, że oczekują narodzin synka.

Część, to chłopiec - napisała wtedy trenerka.
 

Pod zdjęciem posypała się lawina gratulacji.

Maciej Kot i Agnieszka Lewkowicz - historia miłości

Maciej i Agnieszka pobrali się w maju 2019 roku. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w Bazylice św. Michała Archanioła i św. Stanisława Biskupa w Krakowie. Na uroczystości pojawili się inni skoczkowie naszej kadry: Kamil Stoch z żoną, Dawid Kubacki z partnerką oraz Piotr Żyła. Poznali się w Krakowie przez wspólnego znajomego w 2015 roku. Żona skoczka jest trenerką personalną, przez 10 lat trenowała lekkoatletykę, specjalizowała się w biegu przez płotki na dystansie 400 metrów. Jej karierę przerwała kontuzja i wtedy zajęła się fitnessem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.