"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie komentują pierwszy odcinek i nie mają wątpliwości: To będzie zupełnie inna edycja

Za nami pierwszy odcinek piątego sezonu programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Mieliśmy okazję pooznać uczestniczki, które szykują się do ślubu. Widzowie mają pozytywne odczucia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" powraca z nowym sezonem i nowymi bohaterami. Kolejne trzy pary mają szansę znaleźć miłość i założyć rodziny dzięki dopasowaniu przez psychologa, antropologa i seksuologa. W pierwszym odcinku nowego sezonu na razie mieliśmy okazję poznać uczestniczki: Izabelę z Bytomia, Laurę z Gliwic oraz Igę z Pabianic. Kobiety zrobiły wrażenie na widzach.

'Ślub od pierwszego wejrzenia'. Poznaliśmy uczestniczki programu. Polały się łzy"Ślub od pierwszego wejrzenia". Iga wierzy, że program odmieni jej życie

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Widzowie komentują

Program od początku pierwszej edycji budzi duże emocje. Nic dziwnego, w końcu do tej pory nie było formatu, w którym całkiem obce osoby biorą ślub, zupełnie nie znając się wcześniej i ufając zdaniu trzem innym obcym osobom w postaci naukowców. Historia pokazała już jednak, że istnieją pary, które potrafią stworzyć udane relacje dzięki show. W piątej edycji może być podobnie. Widzowie już teraz są zachwyceni uczestniczkami, które biorą w niej udział. Zauważają, że Iza, Laura i Iga zdecydowanie różnią się od uczestniczek z poprzednich edycji.

Piękne, cudowne kobietki.
Piękne mądre kobiety, które wiedzą, czego chcą w życiu.
To będzie zupełnie inna edycja. Te kobiety są takie swoje, naturalne. A nie jakieś lalki Barbie - komentują internauci.
 

Marzena Rogalska, Jacek KurskiObojętny Kurski zareagował na odejście Rogalskiej z TVP. Bardzo nieprofesjonalne

Historie kobiet poruszyły widzów. Laura ma za sobą bardzo trudne doświadczenia. Wychowała się w rodzinie, w której obecny był alkohol. Przez niego straciła ojca, a chwilę po jego śmierci odeszła także mama. Izabela natomiast ma za sobą toksyczny związek. Iga ma za sobą jeden poważny związek i marzy o nowej miłości. Myślicie, że kobietom uda się stworzyć udane związki dzięki programowi?

Więcej o: