Doda pozuje w pióropuszu. "Jestem do niego stworzona". Nawiązała do tatuażu Majdana, którym ją zakrył. "Zaśmiałam się od razu"

Doda opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym pozuje w skąpym stroju i ogromnym pióropuszu. Wokalistka nawiązała do tatuażu byłego męża. Radosław Majdan niegdyś miał na ramieniu jej twarz, którą potem zakrył... starym Indianinem.

Dorota Rabczewska w styczniu wybrała się na egzotyczne wakacje do Meksyku. Gwiazda na początku wyśmiała relacjonujące swoje podróże gwiazdy i zapowiedziała małą aktywność w mediach społecznościowych. Obietnica nie potrwała jednak długo, bo Doda już po kilku dniach zaczęła zasypywać fanów zdjęciami w bikini, a nawet organizować transmisje na żywo z wakacji.

Doda chwali się zdjęciem w pióropuszu

Z dala od Polski Doda wbija szpile kolejnym gwiazdom. Najpierw pochwaliła się fotką z opisem "Ty masz mnie za głupią dzikuskę", który miał na celu zaczepić Edytę Górniak. Warto wspomnieć, że konflikt między wokalistkami jest jednym z najgłośniejszych w polskim show-biznesie. Teraz Dorota Rabczewska opublikowała na Instagramie kolejne zdjęcie-zaczepkę. Pochwaliła się fotkami, na których pozuje w skąpym białym komplecie i ogromnym pióropuszu na głowie.

Które zdjęcie podoba Wam się najbardziej? Głosujcie w komentarzach na dole. Nagroda - mój powrót do Polski. Pan sprzedający pióropusze powiedział mi, że jestem do niego stworzona (nawet uśmiechnęłam się pod nosem i wiem, że Wy teraz też!) - napisała.
 

Gwiazda nawiązała w ten sposób do tatuażu jej byłego męża - Radosława Majdana. Były bramkarz podczas związku z Dodą wytatuował sobie jej sylwetkę na ramieniu. Po rozwodzie i medialnym linczu piłkarz zasłonił tatuaż twarzą starego Indianina... w pióropuszu właśnie. Większość internautów podłapała żart wokalistki.

Prawdziwa Indianka... Jak malowana!
Nie będę ściemniać - zaśmiałam się od razu.
Królową pióropusza została już inna pani
Majdan wiedział to pierwszy, że jesteś dla niego stworzona, jak Cię przerabiał w tatuażu - pisały.

Jak Wam się podoba takie wydanie Dody?

Zobacz wideo Doda odtworzyła słynną scenę ze „Słonecznego patrolu” na plaży w Meksyku
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.