Anna Dereszowska pozuje w nowym domu. "Budujemy marzenia". Wnętrze jeszcze surowe, ale widać wielkie okno z widokiem na ogród

Anna Dereszowska planuje uciec z miasta i kompletnie zmienić styl życia. Razem z partnerem buduje nowy dom. Aktorka pochwaliła się zdjęciem z wnętrza budynku. Będą wielkie okna.

Anna Dereszowska swoją decyzją o zmianie stylu życia i porzuceniu wielkiego miasta pochwaliła się już w listopadzie. Pod koniec ubiegłego roku opublikowała selfie z partnerem i budową w tle. Już wtedy widać było, że przyszły dom gwiazdy ma naprawdę dużo okien. Teraz aktorka pochwaliła zdjęciem z wnętrza. 

Anna DereszowskaAnna Dereszowska wita Nowy Rok w kostiumie kąpielowym na Zanzibarze

Anna Dereszowska pozuje w nowym domu. Jest wielkie okno z widokiem na ogród

Anna Dereszowska jest bardzo aktywna na Instagramie, gdzie śledzi ją obecnie ponad 260 tysięcy fanów. Oprócz publikacji związanych z karierą, aktorka często we wpisach dzieli się życiem prywatnym, pokazuje, jak spędza dni wolne od pracy i relacjonuje, co jej w duszy gra. W listopadzie ubiegłego roku poinformowała fanów o decyzji, którą podjęła wraz z partnerem. Para zdecydowała się wybudować dom na wsi i całkowicie zmienić obecny styl życia oraz pracę. Aktorka opublikowała wtedy selfie, na którym widać już wybudowany parterowy budynek w tle. To, co szczególnie przykuło naszą uwagę, to naprawdę spora liczba ogromnych okien. Teraz Dereszowska opublikowała zdjęcie wewnątrz domu, na którym spogląda w okno i zdradziła, jak to wszystko wygląda w środku. Na zdjęciu pozuje w zimowym płaszczu i ciepłych butach, trzymając telefon w dłoni i z dumą spoglądając w okno. Za szybą widzimy fragment jej ogrodu. Jako lokalizację wykonania fotki oznaczyła wieś Ławki w powiecie giżyckim.

Najważniejsza jest perspektywa, a nasza jest w tej chwili piękna. Budujemy marzenia - napisała pod zdjęciem.
 

Anna Dereszowska z synemAnna Dereszowska wrzuciła zdjęcie, do którego zapozowała z synem. Maks nieźle wyrósł i ma bujną czuprynę

Większość internautów pozazdrościło szczęśliwej Dereszowskiej. Jak się również okazało, wśród komentujących fanek znalazło się kilka przyszłych sąsiadek aktorki.

Będziemy wręcz niemal po sąsiedzku. Pięknej nowej rzeczywistości!
Cudowne emocje - radość z każdego postępu na budowie, ale też pewnie trochę zszarganych nerwów, jak to z fachowcami. 
Będziemy "sąsiadkami", Zielony Lasek blisko! - pisały fanki.

My musimy przyznać, że okna robią wrażenie...

Anna Dereszowska z partneremAnna Dereszowska buduje nowy dom. Zapozowała z partnerem na tle budynku

Zobacz wideo Anna Dereszowska w sukni ślubnej