Katy Perry na plaży pięć miesięcy po porodzie. Paparazzi przyłapali ją pierwszy raz

Fotograf przyłapał Katy Perry i Orlando Blooma podczas urlopu na Hawajach. Wokalistka w fioletowym kostiumie kąpielowym przechadzała się brzegiem i robiła zdjęcia. Naturalny look jej służy?

Katy Perry pod koniec sierpnia 2020 roku została mamą. Radosną informację przekazał jej ukochany i ojciec dziecka, Orlando Bloom. Piosenkarka nie wzięła sobie jednak urlopu od mediów społecznościowych i zaraz po porodzie chwaliła się fanom między innymi sesją w podtrzymującej bieliźnie. Paparazzi przyłapali ją ostatnio na plaży, gdzie wypoczywała razem z mężem. 

Katy Perry i Orlando Bloom odpoczywają na hawajskiej plaży

Orlando Bloom i Katy Perry odpoczywali z przyjaciółmi na hawajskiej plaży. Piosenkarka relaksowała się w jednoczęściowym stroju kąpielowym bez ramiączek i robiła zdjęcia okolicznej faunie i florze. Piosenkarka związała włosy w kucyk i przechadzała się po piaszczystym brzegu.

Katy PerryKaty Perry MEGA / The Mega Agency / Forum / MEGA / The Mega Agency / Forum

W związku Parry i Blooma nie zawsze było kolorowo. Aktor i piosenkarka spotykają się od 2016 roku, jednak niewielu wie, że para ma na koncie poważny kryzys, który skutkował chwilowym rozstaniem w 2017 roku.

Zobacz też: Katy Perry przyznała się do myśli samobójczych. Rozstanie z Orlando Bloomem doprowadziło ją na skraj wytrzymałości

Perry przyznała w jednym z wywiadów, że Orlando Bloom sprawia, że wokalistka cały czas się rozwija. Liczne spięcia i niesnaski wychodzą im tylko na dobre:

Trochę świadomie, a trochę nieświadomie sama wybrałam partnera, który zapewnia, że wciąż rozwijam się do lepszej wersji samej siebie – przyznała Katy Perry w rozmowie z dziennikarzem Ryanem Seacrestem w 2020 roku.
Zobacz wideo Na ostatnim usg córeczka Katy Perry pokazała jej środkowy palec

Para w 2019 roku zaręczyła się, a kilka miesięcy później poinformowała fanów, że spodziewa się dziecka. Daisy Dove to oczko w głowie rodziców.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.