83-letnia Jane Fonda ostro ćwiczy i trzyma formę. Figura? Wow! Zdradziła swój mały sekret

Niewielu pamięta, że Jane Fonda to legenda aerobiku z lat 80. Nic dziwnego, że aktorka wciąż zachwyca formą. 83-latka pojawiła się w programie Ellen DeGeneres, gdzie opowiedziała między innymi o zrezygnowaniu z farbowania włosów.

Jane Fonda może pochwalić się niesamowicie smukłą sylwetką i dobrą sportową formą. Aktorka była gościem show Ellen DeGeneres i wprost nie mogła odpędzić się od komplementów, którymi obsypała ją prowadząca. Ellen pochwaliła między innymi włosy aktorki, których od lat nie farbuje. Fonda przyznała, że uwielbia naturalność:

I tak już dość czasu zmarnowałam na farbowanie. Tyle wydanych pieniędzy, tyle chemikaliów - już z tym skończyłam.

Jane Fonda zachwyca formą. Aktorka wystąpiła w programie Ellen DeGeneres

Gwiazda kina połączyła się z Ellen za pomocą wideokonferencji. Miała na sobie czerwony dres i wyglądało na to, że szykuje się do treningu. 83-letnia aktorka jest aktywna fizycznie, a na swoim instagramowym profilu chętnie dokumentuje treningi. Warto przypomnieć, że Fonda profesjonalnie zajmowała się aerobikiem, a jej kaseta z ćwiczeniami robiła furorę w Ameryce w latach 80.

 

Fonda przyznała niedawno w rozmowie z magazynem "Well Good", że uwielbia aktywny tryb życia, a ćwiczenia sprawiają, że nie może narzekać na niski poziom endorfin:

Muszę się ruszać, ponieważ kiedy się starzejesz, to jest nawet ważniejsze niż wtedy, gdy jesteś młody. Musisz utrzymywać swoje ciało w ruchu. Jeśli nie będę tego robić, moje ciało będzie traciło formę. Mój umysł także wie, że potrzebuje endorfin.
 
Zobacz wideo Jane Fonda treningiem namawia rodaków do głosowania

Aktorka ze względu na chorobę nie może wykonywać ćwiczeń obciążających stawy:

Mam chorobę zwyrodnieniową stawów, więc nie mogę podnosić dużych ciężarów. Używam taśm oporowych, pracuję na podłodze i rozciągam każdą grupę mięśni, ale robię to bardzo powoli.

Zobaczcie w naszej galerii najnowsze zdjęcia Jane Fondy. Trzeba przyznać, że aktorka zachwyca formą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.